ETTEVÕTE BKT SAI ETTEVÕTTELT CATERPILLAR AUHINNA SQEP SILVER AWARD NING LÄBIS HOMOLOGEERIMISE KAHT TÜÜPI EARTHMAX REHVIDELE KAHE ERINEVA CAT KALLURIMUDELI JAOKS

17.11.2017

Selline kõrge tunnustus kõneleb India rahvusvahelise korporatsiooni järjepidevast arengust OEM tarnijana

Seregno (Itaalia), 17. oktoober 2017 — ametliku tseremoonia ajal, mis toimus 15. septembril, sai Indias Chopanki linnas tegutsev tehas ettevõttelt Caterpillar erakordselt tähtsa ja lugupeetud auhinna SQEP Silver Award nominatsioonis „Tarnija sertifitseeritud kvaliteedijuhtimise protsess“. Niisugune au langeb osaks ainult nendele ettevõtte Caterpillar tarnijatele, kes suudavad tagada ja hoida kõrget  kvaliteedi- ja tööstusliku juhtimise taset. India rehvitootmisettevõte praegu mitte ainult ei osale sellises täiustamise  programmis, vaid sai ka homologeeringu kaht tüüpi rehvide Earthmax SR 47 ja Earthmax SR 45 — OEM tarneks kahe erineva CAT kallurimudeli jaoks.

Selline kõrge tunnustus kõneleb India rahvusvahelise korporatsiooni järjepidevast arengust OEM tarnijana

Ettevõtte BKT järjekordne võit sai võimalikuks tänu sellele, et Chopanki linnas tegutsev tehas suutis tagada vastavuse kõikidele auhinna Silver Award nõuetele ning kuulub ettevõtte Catepillar parimate tarnijate hulka. Akrediteerimise läbis India rahvusvaheline ettevõte nii auväärses staatuses tänu oma pidevale püüdlusele pakkuda tarbijatele kõrgekvaliteedilisi lahendusi. Sellise toodangu väljalaske tase annab tunnistust läbimõeldud lähenemisviisist toodangu tööomaduste projekteerimisel, samuti ettevõtte järjepidevusest vastupidavuse ja innovaatilisusega seotud uuringute teostamisel.

Selline kõrge tunnustus kõneleb India rahvusvahelise korporatsiooni järjepidevast arengust OEM tarnijana

Tööstusobjekt avati Chopanki linnas ametlikult 2006 eesmärgiga laiendada BKT tootmisvõimsusi. Praegu on  ettevõte spetsialiseerunud radiaalrehvide All Steel valmistamisele tööstuslikuks kasutamiseks ja teevälisel maastikul liikumiseks. Kogu BKT rehvide seeriat toodetakse eranditult India tööstusobjektidel nagu Aurangabad, Bhiwadi ja Chopanki. Peale selle on ettevõttel Dombivalis oma valutehas ja uusim tootmispind Bujhes koos  kõige kaasaegsemate seadmete ja sisseseadega.

Selline kõrge tunnustus kõneleb India rahvusvahelise korporatsiooni järjepidevast arengust OEM tarnijana

Tehas Chopankis tegeleb Earthmax SR 47 ja Earthmax SR 45 tüüpi rehvide valmistamisega, mille eest ettevõte BKT sai homologeeringu tarneks kahele CAT kallurimudelile: kallurile CAT 773E kandevõimega 60 tonni (rehvid Earthmax SR 47 24.00 R 35) ja mudelile 770G kandevõimega 40 tonni (rehvid Earthmax SR 45 mõõtmetega 18.00 R 33).

Earthmax SR 47 rehvid töötati spetsiaalselt välja jäiga raamiga kallurite jaoks ja veoste vedamiseks kõige ohtlikumatel ja keerulisematel kivikarjääride maastikel. Sellise lahenduse iseloomulikuks omaduseks on nimetatud rehvide pikaajaline kasutusaeg tänu sügavale protektori klass E mustrile ja spetsiaalsele reljeefsele mustrile, mis on välja töötatud suurepärase haakumise tagamiseks isegi protektori tavapärase kulumise korral. Niisugune muster on kantud ka erikoostisega rehvide pinnale, mis tagab suurema vastupidavuse sisselõigete ja läbitorgete korral. E klassi rehvi Earthmax SR 47 pakutakse mõõtmetega 18.00 R 33 ja 24.00 R 35. www.bkt-tires.com/ru/pattern/earthmax-sr-47

Earthmax SR 45 sobib samuti ideaalselt jäiga raamiga kallurite jaoks. Kummisegu eriline koostis on eriti vastupidav sisselõigete, hõõrdumiste ja löökide korral, mis võivad sageli tekkida äärmuslikes kasutustingimustes. Selle tulemusel lüheneb märkimisväärselt seadmete tühiseisakuks kuluv aeg ja tõuseb tootlikkus. Lisaks tagab spetsiaalne muster suurepärase haakumise ning sügav protektori muster pikendab rehvide kasutusaega, mis pikema aja jooksul tõstab ka tootmise efektiivsust. Rehvid on saadaval mõõtmetes 18.00 R 33. www.bkt-tires.com/ru/pattern/earthmax-sr-45

BKT EARTHMAX SR 45BKT Earthmax SR 45 

BKT EARTHMAX SR 47BKT Earthmax SR 47

BKT rehvid on läbinud omologatsiooni CAT kalluritele, mis on ette nähtud mäendustöödeks ja karjäärides töötamiseks, samuti kasutamiseks ehitussektoris. Selline varustus eristub kõrge tootlikkuse ja töökindluse poolest ning aitab rahuldada kasutaja nõudmisi maksumuse vähendamiseks ühe tonni materjali transportimiseks.

„Me oleme uhked sellise suurepärase tulemuse üle. SQEP Silver Award ettevõttelt Caterpillar on väga lugupeetud auhind, mida me oleme pikisilmi oodanud. See auhind kinnitab mitte ainult meie toodangu suurepärast kvaliteeti vaid ka meie tootmissüsteemi paremustteatas härra Arvind Poddar, BKT esimees ja juhtivdirektorОmologatsioon ametliku CAT tarnijana on veel üks meie tootmisharu toodete kõrge taseme kinnitus ja meie arengu ning kasvu tõestus OEM tootjatena. Üks meie strateegilistest ülesannetest on sellise turu laiendamine, mis kõneleb niisugusest kvaliteedi ja vastupidavuse kõrgest tasemest, mille ettevõte BKT on saavutanud suurte rahvusvaheliste tootjate silmis“.


Ettevõttest BKT:

Balkrishna Industries Ltd. (BKT) on India rehvitootmisettevõte. BKT grupp pakub laia ja pidevalt uuenevat maastikurehvide valikut, mis on spetsiaalselt välja töötatud põllumajandus-, tööstus-, kaevandus- ja mäetööstustehnika, samuti suurendatud läbivusega masinate ja aiatöösõidukite tarbeks. BKT innovaatiliste lahenduste loetelu, mis on loodud klientide kõige erinevamate nõuete rahuldamiseks, hõlmab  kokku üle 2400 toote, mida realiseeritakse enam kui 160 maailma riigis. Lisainfo on esitatud saidil www.bkt-tires.com

Loendisse naasmiseks