Ekskavaator-laadurite, minilaadurite, pöördkopaga ekskavaatorite, teehöövlite, teleskooplaadurite ja õhkrehvidega teerullide rehvide müük

Minilaadurid
Väikekallurid
Экскаваторы-погрузчики, Экскаваторы с обратной лопатой, Грейдеры
Телескопические погрузчики
Minilaadurid
Väikekallurid
Laadur-ekskavaatorid, pöördkopaga ekskavaatorid, greiderid
Teleskooplaadurid
Pramoniniams traktoriams 
Pramoniniams traktoriams

Ehitus- ja tööstusmasinate rehvide hulka kuuluvad:

Minilaadurite rehvid

Kohapeal pööravaid ratastel minilaadureid nimetatakse ka bobcat-tideks. Need on ökonoomsed, mitmeotstarbelised ja kompaktsed töömasinad. Aktiivne rataste töö tagab minilaaduritele erakordse manööverdusvõime ka kitsastes oludes.

Kompaktlaadurid töötavad probleemideta mis tahes kliimas. Bobcat laadurite unikaalsus seisneb võimaluses paigaldada neile 100 tüüpi erinevaid lisaseadmeid, mis muuhulgas teevad neist betoonipumba, niiduki, buldooseri, vibro-teerulli, greideri jne.

Bobcat tüüpi minilaadurid töötavad ka siseruumides ja maa all. Bobcat laadurite (minilaadurite) rehvid peavad taluma väga raskeid tingimusi: pehmed pinnased, kivised pinnad, asfalt, betoonkate. Minilaaduri võime end kohapeal ringi keerata koormab tugevasti selle rehvide karkassi. Võimsa mootori tõttu võivad rattad ka kohapeal pöörlema hakata. Niisiis peab kvaliteetsel bobcat-i rehvil olema suurepärane kandevõime, elastsus, tugevus, haakumine pinnasega ning võime pidada vastu sisselõigetele ja torgetele.

Pakume minilaaduritele järgmisi BKT, Deestone ja Kenda rehve (vaatamiseks vajuta)

Asv, Belle, Benati, Bobcat, Bobek, Boxer, Case, Caterpillar, Doosan-Daewoo, Detvan, Deere, Ditch, Witch, Doosan, Daewoo, Fai, Fiat, Hitachi, Kobelco, Finn, Ford, Gehl, Heman, Hydra-mac, Hyundai, Icc, International, Jcb, Koehring, Komatsu, Libra, Locust, Mahto, Massey-ferguson, МКСМ, Melroe, Mobility, Mustang, New Holland, Novotny, Owatonna, Pichon, Power, House, Racoon, Ramrod, Rounder, Scattrak, SunWard, Takeuchi, Tcm, Thomas, Toro, Toyota, UNC, Vermeer, Volvo

Väikekallurite rehvid

Väikekallureid kasutatakse väiksemate pinnase ja liiva koguste lühikese maa taha teisaldamiseks. Väikekallurid on kasutusel teedeehituses, mullatöödel, maaparanduses ja tunneliehituses. Väikekalluritel on laiade rehvidega rattad.


Pakume väikekalluritele järgmisi STARCO ja Deestone rehve (vaatamiseks vajuta)

Bergmann, Thwaites, Benford, Terex, Fiori, Wacker Neuson, Ausa, Honorsun, Paus

Laadur-ekskavaatorite, pöördkopaga ekskavaatorite, greiderite ja õhkrehvidega teerullide rehvid

Ratastel ekskavaatorid on universaalsed ekskavaatorid, mis sobivad tööks nii tööstuses, linnas, teede-ehituses kui maaparanduses. Need on mobiilsed ja võimsad masinad, mis suudavad ka rasketes tingimustes tõhusalt töötada.

Neile paigaldatakse pöördkoppasid ja buldooserisahkasid. Universaalseid ekskavaatoreid saab kasutada puistematerjalide, vanametalli, puidu ja betoonijääkide peale ja maha laadimiseks. Ratastel ekskavaatoritele saab paigaldada mitme liigendiga haaratseid vanametalli tõstmiseks. Ratastel laadur-ekskavaatorid ühendavad endas kopplaaduri ja ekskavaatori omadused ning suudavad sellistena ehitustöödel paljusid erinevaid ülesandeid täita. Neile tarnitakse erievaid vahetatavaid tööseadmeid (näiteks selliseid ekskavaatoriosi nagu kopad, hüdraulilised vasarad, haaratsid, pinnasenoad, hüdraulilised lõikurid), samuti suvise ja talvise ketiga kettkoppasid (ka mäenduse jaoks), mis teeb neist universaalsed töömasinad.

Autogreider on motoriseeritud teehöövel ehk masin platside ja kaldpindade silumiseks ja profileerimiseks, samuti pinnase, lume ja ehitus-puistematerjalide tasandamiseks ja teisaldamiseks. Greidereid kasutatakse ehituses ja teederemondis, lennujaamade ehitamisel ja põllumajanduses. Seetõttu peavad greiderite rehvid olema töökindlad, vastupidavad ja kvaliteetsed.

Õhkrehvidega teerulle kasutatakse asfaldi, aluspinnase kihtide ja puistematerjalide tihendamiseks. Tihendamine toimub teerulli suure kaalu tõttu. On ka vibratsiooni abil tihendavaid teerulle. Neil masinatel kasutatakse siledaid teerullirehve. Kombineeritud (vibro-)teerulle kasutatakse asfaldi rullimiseks. Teerulli ühele teljele paigaldatakse terasrull, teisele aga madala rõhuga ja rombikujulise mustriga rehvid.

Pakume laadur-ekskavaatoritele, pöördkopaga ekskavaatoritele, greideritele ja õhkrehvidega teerullidele järgmisi STARCO ja Deestone rehve (vaatamiseks vajuta)

Bobcat, CaterpillarClaas, Dieci, Deutz, GehlHaulotteJCB (Loadall), JLG, Kramer, Load Lifter Mfg, Mustang, Manitou (Maniscopic), Merlo, Pettibone Traverse Lift, AUSA, Skyjack, Terex (Genie), TOBROCO Machines (GIANT), Weidemann, Bharat Earth Movers Limited, Case Corporation, Caterpillar Inc., John Deere Tractors, Fiat, Ford Motor Company, Hitachi, Ltd., Hydrema, J. C. Bamford (JCB), Komatsu LTD, Mahindra, New Holland Ag, Terex, Venieri, Volvo Construction Equipment, LiuGong, BOMAG, Mitsuber, Dynapac, XCMG, JCB, AMMANN, HAMM, Wittenberg, Sakai

Teleskooplaadurite rehvid

Teleskooplaadurid on ehitus- ja tõstemasinate hulgas uus sõna. Sellised laadurid muutuvad tänu oma mitmeotstarbelisusele aina populaarsemaks. Sageli pannakse need täitma nii frontaallaaduri kui rataskraana ülesandeid.

Teleskooplaadureid kasutatakse tööstuses, põlumajanduses ja ehituses. Neile saab paigaldada tõstekahvli, kopa, vintsi, tõstekorvi või haaratsi. Suur horisontaalne ulatus ning märkimisväärne kiirus ja suured koormused nõuavad, et teleskooplaaduri rehvidele pöörataks erilist tähelepanu.

Pakume teleskooplaaduritele järgmisi STARCO ja Deestone rehve (vaatamiseks vajuta)

Bobcat, CaterpillarClaas, Dieci, Deutz, GehlHaulotteJCB (Loadall), JLG, Kramer, Load Lifter Mfg, Mustang, Manitou (Maniscopic), Merlo, Pettibone Traverse Lift, AUSA, Skyjack, Terex (Genie), TOBROCO Machines (GIANT), WeidemannEhitus- ja tööstusmasinate rehve on võimalik osta koos kohaletoomisega järgmistes linnades (vaatamiseks vajuta)

Tallinn, Tartu, Narva, Pärnu, Kohtla-Järve, Maardu, Viljandi, Rakvere, Sillamäe, Kuressaare, Võru, Valga, Jõhvi, Haapsalu, Keila, Paide, Türi, Tapa, Põlva, Kiviõli, Elva, Saue, Jõgeva, Rapla, Põltsamaa, Paldiski, Sindi, Kunda, Kärdla, Kehra, Loksa, Räpina, Tõrva, Narva-Jõesuu, Tamsalu, Otepää, Kilingi-Nõmme, Karksi-Nuia, Lihula, Mustvee, Võhma, Antsla, Abja-Paluoja, Püssi, Suure-Jaani, Kallaste, Mõisaküla