Kasvades koos uute DEUTZ-FAHR traktoritega

15.08.2016

DEUTZ-FAHR

Kindlasti kõik teavad, et BKT on pühendunud oma klientidega "koos kasvamisele". Mida see tähendab? See tähendab, et me seisame teie kõrval ja jälgime pidevalt teie vajadusi. Me anname endast parima, et tuua teieni kõige sobilikumad rehvid, mis aitavad teid teie töös.

Pidades silmas seda juhtmõtet, tegime hiljuti olulise sammu: laiendasime veelgi oma koostööd SDF-iga. Meil on heameel teatada, et BKT on DEUTZ-FAHR traktorite ametlik rehvidega varustaja. Uued 6-, 7- ja 9-seeria traktorid hakkavad kasutama parimaid Agrimaxi seeria rehve – see kõik on nähtav üritusel Future Farming 2016, mis leiab aset juuli alguses Saksamaal.

DEUTZ-FAHR

Uudiseid

DEUTZ-FAHRMida need traktorid endast siis kujutavad? 6-, 7- ja 9-seeria on SDF toodete hulgas ühed põhilisemad. See kajastub efektiivsuses, tööjõudluses, tehnoloogias, mugavuses ja disainis. Nende arendamisel on võetud eesmärgiks iga põllumehe vajaduse täitmine väga laial rakenduse alal, ning SDF-i kohaselt esindavad need traktorid põllumajandustehnika tulevikku.

Nagu teada, sõltub traktori tööjõudlus ka rehvide kvaliteedist. Seetõttu on DEUTZ-FAHR valinud just meid varustama oma uusimaid mudeleid. Meie Agrimaxi rehvid on mõeldud justnimelt moodsatele suure võimsusega traktoritele, ning SDF on valinud nende seast parimad, täpsemalt Agrimax RT 657 ja Agrimax RT 765.

9-seeria

Agrimax Force on BKT rehvide kuningas, ning sellel on kõik omadused, et sobida suure võimsusega traktoritele, nagu seda on 9-seeria, ning tagada kõrge tööjõudlus nii põldudel kui teedel.

Nagu nimigi ütleb, kombineerib Agrimax Force jõu, tootlikkuse, paindlikkuse ja vastupidavuse. Tänu IF tehnoloogiale võib see rehv kanda suuri koormaid väiksemal rõhul kui tavaline rehv, mis vähendab mulla kokku pressimist ning võimaldab sõita põllult maanteele ilma et rehvirõhku oleks vaja vahepeal muuta.

Ülejäänud omadused, nagu hea haardumine, isepuhastumine ja kütuse kokkuhoid teevad Agrimax Force rehvist põldude kuninga, teisisõnu ideaalse rehvi suure võimsusega traktoritele igas olukorras lastide veost kündmiseni.

6- ja 7-seeria

Agrimax RT 657 on valitud nii 6- kui 7-seeria rehviks tänu tema peamistele omadustele: vastupidavus, mugavus ja erakordne pidavus. See on mitmekülgne rehv, mida saab kasutada paljudeks erinevateks otstarveteks nii põllul kui maanteel: põlluharimine, veotööd, isegi saagikoristus viinamarjaistanduses. Haardumine, sõidumugavus, kõrge kandevõime, kiirus ja manööverdusvõime on selle rehvi tugevusteks. Lisaks kindlustab see rehv vähese mulla kokkup ressimise ja madala kütusekulu.

DEUTZ-FAHR DEUTZ-FAHR

Meie Agrimax RT 765 on DEUTZ-FAHR 7-seeria rehviks. See rehv kindlustab mugavuse sõidu ajal, sobides ideaalselt künnitöödeks ja maanteevedudeks. Nagu Agrimaxi seeria teisedki rehvid, on RT 765-l suur kontaktpind, mis parandab haardumist ilma maapinda mõjutamata. Lisaks, tänu uue põlvkonna koostisosale on see eriti sobilik rehv väga karmidesse oludesse, kus lõike- ja kulumistugevus on olulised.

Partnerlus SDF-iga paneb meid tundma uhkust oma töö ning eriti meie uurimis- ja arendusosakonna üle. See kinnitab, et arendame maailmatasemel rehve, mis on kaasaegse põllumajanduse jaoks sobivad.

Me tahame töötada külg-külje kõrval meie klientidega, et mõista nende vajadusi täielikult, ning pakkuda parimaid lahendusi. Kui me jagame oma kogemusi, oskusi ja emotsioone teiega, saame olla kindlad oma edus ja kasvada teiega koos.

Loendisse naasmiseks