STARCO laos on nüüd täielik valik BKT rehve

15.07.2016

STARCO BKT Start

STARCO on alustanud aktiivset tegevust tuntud India rehvitootja BKT tööstuslike rehvide alal. Meie klientide jaoks tähendab see, et firma ladudes on nüüd täielik valik BKT rehve kahveltõstukitele, minitõstukitele, tööstuslikele traktoritele, teleskooptõstukitele, autokraanadele, ekskavaatoritele, greideritele, asfalti- ja teemasinatele, frontaaltõstukitele, kaevanduse ja sadama tõstukitele, kalluritele ja muudele erimasinatele.

Täiendavat infot saate meie müügiesindusest:

STARCO-E OÜ  Lõõtsa 5, Ülemiste City, Tallinn

BKT IND BKT OTR

Firma BKT lühitutvustus

Balkrishna Industries Limited (BKT) on asutatud aastal 1987 ja on tänaseks üks juhtivaid erimasinate tööstuslike rehvide tootjaid. Firma peakontor asub Indias Mumbais. ВКТ toodab rehve põllumajandusmasinatele, teemasinatele, tööstus-, sadama- ja kaevandustehnikale, samuti ATV ja aiatehnika rehve.
ВКТ turuosa eritehnika rehvide maailmaturul moodustab 6%. Müügimaht suurenes viimase viie aastaga 30% võrra ja on 850 miljonit USA dollarit.
BKT:l on neli tütarfirmat, mis tegelevad müügi ja turundusega Euroopas ja Põhja-Ameerikas:  ВКТ Europe S.r.l. Serenos (Itaalia), BKT Tires USA Inc. Acronis, Ohio osariigis (USA), ВКТ Tires, Inc. в Brentwoodis, Tennesee osariigis (USA) ja BKT Tires Canada Inc. Torontos (Kanada). BKT tooteid müüakse kohalike edasimüüjate võrgustiku kaudu130 riigis. Firma viies tehases Aurangabadis, Bhiwadis, Chopankis, Dombivalis ja Bhujis töötab üle 7000 inimese.

Loendisse naasmiseks