Deestone rehvid veoautodele ja haagistele Eestis.

DEESTONE

Bohnenkamp tarnib suurepärase kvaliteediga veokirehve maailmakuulsalt tootjalt Deestone (Tai).
Oleme Deestone’i ametlik edasimüüja ning tagame hulgi- ja jaeklientidele soodsad tingimused. Anname iga tootesarja toodetele ametliku garantii.

Veokirehvide eripära

Deestone’i toodete tehnilised andmed on esitatud kataloogisVeokeid kasutatakse suure koormusega, erinevate tee- ja ilmaoludega ning seetõttu esitatakse nende rehvidele erinõudeid. Veokirehvid peavad olema suure kulumiskindlusega, erineva teekatte korral hea haarduvusega ja tõhusalt vett eemale juhtima. Peale selle peab rehvide kandevõime vastama veoki täismassile. Need näitajad saavutatakse rehvide mitmekihilise ehituse, metallkoordi ja spetsiaalse kummiseguga.

Veokirehvidel on lihtne tähistus (märgistus), mille järgi on neid konkreetse silla jaoks kerge valida:

D (Drive/rear axle) – vedav sild / tagasild
G (General/all position) – universaalsild
S (Steer/front axle) – juht-/esisild
T (Trailer) – haagise sild

Veokirehvide valikukriteeriumid

Turvisemuster. Juhtsilla rehvide turvisemuster tuleb valida sügavate pikisuunaliste soontega, mis parandavad roolikeeramise reaktsiooni. Vedavate rataste jaoks tuleb valida suurte klotside ja ristsuunaliste lamellidega rehvid. Need tagavad hea kiirenduse ja pidurduse dünaamika. Saadaval on ka universaalsed mudelid, mis sobivad igat tüüpi sildade jaoks.

Ehitus. Diagonaalrehvid on suure koormustaluvusega, seetõttu kasutatakse neid tavaliselt erisõidukitel. Radiaalrehvid sobivad ideaalselt magistraalteedele suurema kiirusega sõitmiseks.

Mõõtmed ja kandevõime. Rehvimõõtmed peavad vastama täpselt veoki tootjatehase nõuetele.

Deestone’i veokirehvide valik

Piirkondliku veo rehvid
Piirkondlikuks veoks sobivad aastaringsed rehvid
Kaugveo rehvid
Erinevate teekatete jaoks sobivad rehvid
Maastikuveo rehvid (OTR)
Linnaveo rehvid

Veokite veljed

Bohnenkampi ladudes on suur valik veokite velgi.

Deestone’ist

Ettevõte asutati 1977. aastal Tais. Aja jooksul on Deestone arenenud tagasihoidlikust jalgratta sise- ja väliskummide tootjast suurimaks rehvitootjaks. Deestone järgib euroopalikku disaini ja tootmistehnoloogiat. Toodete kvaliteet vastab kõigile Ameerika ja rahvusvaheliste standardite nõuetele. Deestone pakub parimat kvaliteeti hämmastavalt soodsa hinnaga.

Riigi suurimasse kontserni kuulub viis tehast ja tütarettevõtet investeeringute kogumahuga 200 miljonit eurot. Ettevõttes töötab üle 10 000 töötaja ja sellel on rohkem kui 600 edasimüüjat kogu riigis. Ettevõte ekspordib oma tooteid rohkem kui 120 riiki üle maailma. Deestone’i suurde tootevalikusse kuuluvad mootorratta-, veoki-, jalgrattarehvid ning põllumajandus-, tööstus- ja eritehnika jaoks ettenähtud rehvid.

DEESTONE

Deestone’i toodete tehnilised andmed on esitatud kataloogis.

Meie müügiosakond aitab Teid vajalike rehvide valikul.