Täielik uuendus: BKT on saanud valmis esimese kummiroomiku põllutöömasinatele – AGRIFORCE BK T71

BKT siseneb uude turusegmenti ja laiendab oma tootevalikut, mis alates tänasest hõlmab ka kummiroomikuid. AGRIFORCE BK T71 juhatab seega BKT jaoks sisse uue ajastu.

SIMA (Pariis, Prantsusmaa), 6.–10. november 2022. Peatumatu igal maastikul – nii võiks iseloomustada BKT-d ja ettevõtte strateegilist otsust siseneda uude turusegmenti. Täna toob ettevõte turule midagi täiesti uut: BKT uute kummiroomikute seeria esimene toode AGRIFORCE BK T71, mis on mõeldud põllumajandussektorile, eelkõige suure võimsusega traktoritele, mida kasutatakse mullatöödel ja reas kasvatatavate põllukultuuride puhul.

BKT on teadlik, et olenevalt kasutusest ja eesmärkidest võivad roomikud teatud tingimustes olla rehvidega võrreldes funktsionaalsemad. Seetõttu on ettevõte otsustanud laiendada oma niigi suurt tootevalikut uue tootekategooria lisamisega.

Kummiroomikute üldine eelis on suurem tootlikkus ja jõudlus, kuna roomikutega traktorid suudavad liikuda põllul sama võimsuse juures kiiremini ja kütusesäästlikumalt.

Kummiroomikute iseloomulikke omadusi saab näha SIMA messihallis 06 H028 BKT stendil. See toode on tõeliselt originaalne ja ainulaadne. Esiteks on AGRIFORCE BK T71 turvis valmistatud kõrgtehnoloogilisest segust, mille eeliseks on erakordne lõike-, rebenemis- ja kulumiskindlus. Optimeeritud turvisemuster tagab suurepärase veojõu ja sõidumugavuse, samal ajal kui hammasülekandega ajamisüsteemi õnaruste kuju tagab erakordse paindlikkusse. Lisaks on roomikute karkass tugevdatud nelja kihi suure tõmbetugevusega terastraatidega. Tänu nendele omadustele pakub AGRIFORCE BK T71 täiuslikku tasakaalu mõõtmete stabiilsuse ja paindlikkuse vahel, mis tagab parima vastupidavuse.

Uus toode AGRIFORCE BK T71 tuleb täna turule suuruses 18" × 6" × 44. Väljatöötamisel on veel neli suurust.

Nagu kõigi BKT toodete puhul, on ka selle uudistoote aluseks kasutajatega suhtlemine, nende tagasiside ja vajadused, aga ka BKT suur pühendumus töötada välja kõigile nõuetele vastav erakordselt rikkalik ja spetsialiseeritud tooteportfell.

Sel põhjusel on ettevõte investeerinud uue spetsiaalse roomikute tootmisliini ülesseadmisse Bhuji tehases Indias.

AGRIFORCE BK T71 on esimene suures roomikute seerias, mis on juba BKT arengukavasse lisatud. Ettevõte töötab mitte ainult põllumajandusele, vaid ka ehitussektorile mõeldud uute kummiroomikute peatse turuletoomise nimel.

Pildigalerii