Teave firma Bohnenkamp kohta

BOHNENKAMP AG

Firma ajalugu

Firma ajalugu

STARCO Europe asutati 1962. aastal Taanis. Aastatega on firma kujunenud Euroopa suurimaks erirehvide, rataste, sisekummide, rattakomplektide ja topeltrataste tootjaks ja tarnijaks. Firma idagrupp STARCO EG (STARCO Europe filiaal) asutati aastal 2001 ning tarnib edukalt traktorite ja põllumajandusmasinate rattaid, laadurirehve, traktorirehve, tööstus- ja ehitusmasinate rehve, ATVde, kartide, rollerite ja krossimootorrataste rattaid.

Hiljutised muutused

2016. aasta mais teatati, et äri tugevdamiseks tehtud otsuse kohaselt võtab STARCO EG äritegevused (Eestis, Kasahstanis, Leedus, Lätis, Ukrainas, Valgevenes, Venemaal) ning firma STARCO Europe äritegevused Skandinaavia maade, Saksamaa ja Beneluxi maade teisesel turul üle firma BOHNENKAMP AG (Osnabrück, Saksamaa).

Äri edukas üleminek toimus 1. juulil 2016. Muutused on suunatud toodangu sortimendi laiendamisele, kauba laovarude tõstmisele, paremale kauba ja teeninduse kvaliteedile. Need sammud aitavad teeninduse kvaliteeti, kauba sortimenti ja hinnapakkumisi positiivses suunas muuta. STARCO EG on suur firma, seetõttu kulub üleminekuks umbes aasta.

Meie lugupeetud püsitellijad võivad olla täiesti kindlad, et kõik muutused STARCO idagrupis on läbimõeldud ja organiseeritud. Kinnitame, et need muutused mõjutavad teeninduskvaliteeti, kaubasortimenti ja hinnapakkumisi ainult positiivses suunas. 

Juba praegu on SEG sortiment laienenud uue tootesegmendi arvel: kvaliteetsed veokirehvid Windpower, BKT rehvid autokraanadele ja teleskooplaaduritele, ja põllumajandusmasinatele.

Lühike teave firmast BOHNENKAMP AG

1950. aastal Osnabrückis asutatud firma BOHNENKAMP AG on üks Euroopa juhtivatest tööstus-, põllumajandus-, kaevandus- ja muu eritehnika, samuti veokite ja haagiste rehvide ja rataste tarnijatest. Samuti pakub firma laia valikut telgi ja muid komponente põllumajandusmasinatele.

Firmas on kokku umbes 260 töötajat ning firma pakub oma tooteid ja teenuseid Saksamaal, Šveitsis, Austrias, Beneluxi maades, Slovakkias, Tšehhis, Ungaris ja Poolas. Täpsem teave on toodud veebilehel www.bohnenkamp.com