Uudised

11.08.2023
Kataloog sisaldab atv, motokrossi ja tänavasõidu mootorratastele ning mopeedidele mõeldud Kenda rehvide kirjeldusi ja kasutatavust.
14.06.2023
Üks maailma juhtivaid rehvitootjaid Kenda värskendas oma kaubamärgi kuvandit ja logo, et tutvustada ettevõtte visiooni „Teie teekonnale loodud“. Uus logo koosneb kolmest elemendist, mis tähistavad kvaliteedi tagamist, tugevat alust ja eesootavat teed.
10.05.2023
Bohnenkampi rakendus pakub uuenduslikku lahendust rehvide defektidest teatamiseks ja nende dokumenteerimiseks. Tänu kasutajamugavale liidesele saate vigastest rehvidest pilti teha ja fotod otse rakendusse üles laadida. Rakenduse sisseehitatud pilditöötlustehnoloogia tagab, et pildid on selged ja kergesti loetavad, lihtsustades nõude esitamise protsessi. Olenemata sellest, kas olete teel või kodus, pakub rakendus lihtsat ja mugavat võimalust taotleda ja saada vajalikku toetust.
18.04.2023
See uus toode, mis on osa BKT uuest tööstuslikust kummiroomikute seeriast, on suurepärane näide BKT uuenduslikkusest kasutajate vajaduste rahuldamisel. MULTIFORCE BK T91, mis on ette nähtud kompaktsetele roomiklaaduritele, paistab silma erakordse vastupidavuse ja stabiilsuse ning väljapaistva jõudluse poolest igal maastikul ning suurepärase juhitavuse poolest isegi kitsastes kohtades.
13.04.2023
Lugupeetud kliendid!
Meil on hea meel tervitada teid oma boksis „Maamessil 2023“,
mis toimub Tartus 20.–22. aprillini.
Ootame teid stendi VP-243 juurde!
15.03.2023
Oleme loonud e-poes uue funktsiooni, mis teeb tagasiside andmise mugavamaks – tagasiside lehel saab nüüd saata häälsõnumeid.
09.01.2023
Põllumajanduslike haagiste, paakautode ja laoturite jaoks mõeldud uus pinnalpüsiv radiaalrehv ühendab kasulikke omadusi, mis teeb selle ideaalseks nii maanteel kui ka põllul kasutamiseks.
15.12.2022
Uue seeria põhiomadused on suurepärane stabiilsus ja juhitavus, mistõttu see sobib ideaalselt nii transpordi- kui ka mullatöödeks. Ja esmakordselt on BKT tootel E-READY logo, mis rõhutab ettevõtte pühendumust elektritranspordile.
Leht: 1 2 3 4 5 ... 8 Järgmine