Artiklid

Kombineeritud põllukultuurid, liiga lühikeseks lõikamine ja halb pinnase hooldus võivad põhjustada torkeid ja rebendeid. Selle põllumeestele tuttava probleemi lahendamiseks soovitab BKT spetsiaalsest segust rehve, mis on mõeldud saagikoristuseks ja kündmiseks.
Õige rehvivalik aitab juhtidel optimeerida tööd kas põlluservas, viinamarjaistanduse tihedate ridade vahel või mägedes asuvates viljapuuaedades.
Olgu selleks viljapuuaiad, viinamarjaistandused, maisi- või peedipõllud – iga kultuuri puhul on vaja teha spetsiifilisi mullaharimistöid. Hea tulemuse saamiseks on otsustavaks nii põllutöömasinad kui ka rehvid.

Kokkupuutepunkt ja masinate esmane tugi. Rehvid on igale sõidukile äärmiselt olulised. Tähelepaneliku ja kohusetundliku sõidustiiliga nende eest hoolitsemine parandab nii jõudlust kui ka ohutust.
See hõlmab rehvide seeriaid, mis on välja töötatud kahveltõstukite jõudluse suurendamiseks.
Suurem vastupidavus, pikem kasutusperiood, suurem tootlikkus, kütusesääst: tänu oma struktuurile sobivad radiaalrehvid üldiselt põllumajandusmasinatele paremini. Aga iga kasutusolukord on erinev...
India rahvusvaheline ettevõte on uurinud ja välja töötanud väga spetsiifilised rehvid erinevates keskkondades ja rakendustes töötavatele pinnasetihendajatele. Stabiilsuse, vastupidavuse ja pikema kasutusaja kombinatsioon.
Väikese müratasemega rehvide kasutamine muudab põllumeeste elu. Tänu turvisemustri hoolikale analüüsile on mudelid AGRIMAX V-FLECTO ja RIDEMAX IT 697 (M+S) optimaalne lahendus neile, kes otsivad väiksema müraga rehve.
PORTMAX-seeria rehvid sobivad erinevatele sadamakeskustes töötavatele masinatele, tagades vastupidavuse, veojõu ja täieliku ohutuse.
Veojõud, haarduvus, takistus ja ohutus on vaid osa paljudest probleemidest, mis mudasel ja märjal maastikul sõites ette tulevad.
BKT on töötanud välja seeria rehve, mis saavad mudas igal juhul hakkama.
Need on elastsed, tugevad ja vastupidavad. Need rehvid tagavad sõidumugavuse, veojõu ja täiusliku manööverdusvõime kõigis tingimustes.
Talvel võivad masinad mitu kuud paigal seista, samuti rehvid. Milliste toimingutega saab rehve kaitsta, et need oleksid töö alustamiseks valmis? Siin on BKT soovitused.
Radiaalrehv mis on ideaalne valik kommunaaltöödeks
Allpool on esitatud toll- ja meetermõõdustikus traktorirehvide standardmõõdud. Kõigi sagedamini on need rehvid asendatavad, sest vanad mõõdud tollides on asendatud lihtsalt uute ümberarvutatud meetermõõdustikus mõõtudega. Mis puudutab gabariitmõõtmeid, siis kontrollige rehvide valikul tähelepanelikult variante, et tagada täielik vastavus traktori andmetele. Ärge unustage ka rehvi kandevõimet, mis võib olla erinev.
Need tabelid on informatiivsed ega pole tegevusjuhised. Kui teil on konkreetsete mittestandardsete velgede kasutamise kohta küsimusi, pöörduge transpordivahendi tootja või tehnika edasimüüja poole. Me ei tee katsetusi rataste asendatavuse kohta ega anna soovitusi