Artiklid

30.06.2024
Enamik Euroopa riike on nüüdseks tunnustanud agrometsandust kui paljulubavat põllumajandustava. Nende rakenduste täielikuks ärakasutamiseks on BKT välja töötanud kaks tõeliselt uuenduslikku ja suure jõudlusega rehvi.
23.04.2024
Õige rehvirõhu hoidmine on ülimalt tähtis, sest see mõjutab palju sõiduki kandevõimet ja kiirust. Paljud sõiduki- ja masinajuhid jätavad õige rehvirõhu piisava tähelepanuta, teadmata selle võimalikku mõju sõitmisele, ohutusele ja kütusesäästlikkusele. Selles artiklis vaadeldakse, kuidas rehvirõhk mõjutab sõiduki kandevõimet ja kiirust, ning antakse juhiseid sõidukile optimaalse rehvirõhu leidmise kohta. Uurige, kui oluline on rehvirõhk teie sõiduki sõiduomaduste ja üldise heaolu parandamisel.
19.04.2024
Ehitusmasinatele sobivate rehvide valimine on tipptasemel toimivuse ja tõhususe saavutamiseks ülioluline. Viimastel aastatel on radiaalrehvid kogunud populaarsust ning selle artikli eesmärk on selgitada nende rehvide omadusi ja eeliseid võrreldes tavarehvidega, konstruktsioonilisi paremusi ja piiranguid.
10.04.2024
Pideva tehnoloogilise arengu tõttu on muutuste omaksvõtt kõikides valdkondades võtmetähtsusega ning põllumajandus- ja tööstusmasinate rehvid ei ole selles suhtes erand. Selles blogis vaatleme hiljutisi uuenduslikke edusamme rehvitehnoloogias, mis on muudavad tööstusharu, et saavutada enneolematud tulemused.
06.04.2024
Igaühel on oma ülesanne maailma paremaks ja rohelisemaks muutmisel. Kuid pole kindel, kas see ülesanne on lihtne. Säästvamate tavade poole püüdlemisel on palju probleeme. Seda võib näha ka maastikurehvide valdkonnas seoses rehvide ringlussevõtuga. See artikkel aitab meil mõista rehvide ringlussevõtuga seotud probleeme maastikurehvide valdkonnas.
20.03.2024
Põllumajandusmasinate liikumine rasketes tingimustes oleneb suurel määral spetsiaalsetest rehvidest. Manööverdamine läbi muda, prahi ja kleepuva pinnase kujutab endast märkimisväärset probleemi, mis võib takistada põllutööde tõhusat tegemist. Tänu edusammudele põllumajandusrehvide tehnoloogia valdkonnas on uued mudelid nüüd siiski isepuhastusvõimelised, mis aitab aktiivselt lahendada neid takistusi ja optimeerida masinate üldist tõhusust. Selles artiklis uurime, millised on põllumajandusrehvide isepuhastumise mehhanismid ja millist hindamatut kasu need majandusharule toovad.
07.02.2024
Rehvid FL 252 sobivad heinakoristustöödel kasutatavatele rootorrehadele/heinakaarutitele, samuti logistilistes operatsioonides kasutatavatele kahveltõstukitele. Need rehvid on äärmiselt pika kasutuseaga, spetsiaalne turvisemuster tagab samas maksimaalse stabiilsuse tõstetööde ajal.
08.12.2023
Materjalide käitlemise sõidukid on erimasinad, mis on mõeldud materjalide ja toodete transpordiks, ladustamiseks, kontrollimiseks ja kaitsmiseks ladudes, tehastes ja muudes tööstuskeskkondades. Need sõidukid mängivad olulist rolli protsesside sujuvamaks muutmisel, tootlikkuse suurendamisel ja materjalide ohutu käitlemise tagamisel. Tavaliste materjalikäitlusvahendite hulka kuuluvad kahveltõstukid, kaubaaluste tõstukid, komplekteerijad ja tõstukid, millel kõigil on spetsiifilised funktsioonid ja võimalused.
29.10.2023
BKT pakub teile laia valikut OTR- ehk maastikurehve, mida saate kasutada eri ilmastikuoludes. Meie OTR-rehvide valik on spetsiaalselt loodud kõige raskemate maastike jaoks alates kivisest mäest kuni kuiva kõrbeni. Selles blogipostituses tutvustame parimaid OTR-rehve suveks ja kuivale maastikule. Nii et kinnitage turvavöö ja nautige sõitu – kohe külvame teid üle raputavate uudistega.
25.10.2023
Ärge kasutage masinat lisaratastega, mis on paigutatud vahedetailidele, kui välise rehvi rõhk on suurem sisemise ratta rehvirõhust või sellega võrdne. Minimaalne rõhkude erinevus peab olema 0,5 bar nii, et välisratta rehvirõhk on väiksem.
21.08.2023
Lai tootevalik muudab heina koristamise lihtsamaks ja mugavamaks, mis võimaldab põllumeestel pidevalt tootlikkust suurendada.
17.07.2023
Arvind Poddar, Balkrishna Industries Ltd. esimees ja tegevdirektor
15.05.2023
Kliimamuutustega seotud probleemid on suurendanud teadlikkust säästva põllumajanduse tavadest. Põllumajandusmasinatööstus toetab põllumajandusettevõtteid täiustatud seadmete abil. Selle tulemusena kasvab nõudlus kõrgtehnoloogiliste rehvide järele, näiteks nende järele, mida pakub BKT – põllumeeste liitlane mullakaitsevaldkonnas.
14.03.2023
Tänu kõige strateegilisema tehase laiendamisele teatab BKT oma äriplaanist: saavutada 2026. aastaks käive kaks miljardit dollarit ja aastane kogutoodang 600000 tonni.
02.03.2023
Kuni 55% suuremast kandevõimest suurema kandepinnani: CFO annab tänapäeva põllumajandustootjatele võimaluse teha tööd kasumlikumalt ja kaitsta samal ajal pinnast.
01.02.2023
Üleminek elektrisõidukitele on peatumatu suundumus igas turusegmendis. BKT pakub nüüd ka elektrisõidukitele mõeldud rehve, milles kasutatakse tipptehnoloogiat. Spetsiaalselt elektrisõidukitele mõeldud tooted tunneb ära logo E-READY järgi. Nagu pole ka imestada, saadab see nimi turule väga selge sõnumi: „Me oleme valmis.“
23.01.2023
Hübriidrehvid, nagu RIDEMAX IT 696 ja RIDEMAX IT 697 (M+S), on erinevatesse töö- ja ilmastikuoludesse ideaalsed, alates kohanemisvõimest erinevatel pindadel kuni pinnase väiksema tihendamiseni.
18.01.2023
BKT on peatamatu igal maastikul – ja sama peatamatu on ta ka uute turusegmentide vallutamisel. Hiljutistel SIMA ja EIMA messidel tegi debüüdi meie uusim toode: AGRIFORCE BK T71, BKT uhiuue põllumajandussektorile mõeldud kummiroomikute seeria esimene mudel.
12.01.2023
Talv on saabunud. See tähendab, et parem rehviohutus on aastaaja kurikuulsate ilmastikuolude tõttu tähtsam kui kunagi varem. Siiski on oluline olla teadlik sellest, et vajadused on maailma eri paigus erinevad. Konkreetsed juhised teie riigi kohta leiate oma reguleeriva asutuse veebisaidilt. Olenemata sellest, kust te oma rehvid hangite, peavad need vastama ohutusnõuetele.
20.12.2022
Selline tava on ohutusrisk, sest viimase põlvkonna rehvid on juba iseenesest üliheade ja spetsiifiliste tööomadustega. Seetõttu on vana komme täita põllumajandusmasinate rehvid vedelikuga reaalsusest üha kaugemal.
Lehekülg: 1 2 3 Järgmine