Artiklid

Hübriidrehvid, nagu RIDEMAX IT 696 ja RIDEMAX IT 697 (M+S), on erinevatesse töö- ja ilmastikuoludesse ideaalsed, alates kohanemisvõimest erinevatel pindadel kuni pinnase väiksema tihendamiseni.
BKT on peatamatu igal maastikul – ja sama peatamatu on ta ka uute turusegmentide vallutamisel. Hiljutistel SIMA ja EIMA messidel tegi debüüdi meie uusim toode: AGRIFORCE BK T71, BKT uhiuue põllumajandussektorile mõeldud kummiroomikute seeria esimene mudel.
Talv on saabunud. See tähendab, et parem rehviohutus on aastaaja kurikuulsate ilmastikuolude tõttu tähtsam kui kunagi varem. Siiski on oluline olla teadlik sellest, et vajadused on maailma eri paigus erinevad. Konkreetsed juhised teie riigi kohta leiate oma reguleeriva asutuse veebisaidilt. Olenemata sellest, kust te oma rehvid hangite, peavad need vastama ohutusnõuetele.
Selline tava on ohutusrisk, sest viimase põlvkonna rehvid on juba iseenesest üliheade ja spetsiifiliste tööomadustega. Seetõttu on vana komme täita põllumajandusmasinate rehvid vedelikuga reaalsusest üha kaugemal.
BKT siseneb uude turusegmenti ja laiendab oma tootevalikut, mis alates tänasest hõlmab ka kummiroomikuid. AGRIFORCE BK T71 juhatab seega BKT jaoks sisse uue ajastu.
Elame keerulisel ajal, mil elukalliduse pideva tõusu ja tarneahela kasvavate probleemide tõttu on üha olulisem võimalusel kulusid säästa ja tõhusamalt töötada. See on hädavajalik, et vastata nii põllumajanduse kui ka ehitussektori igapäevastele nõudmistele – need on kaks tööstusharu, kus rehvid on esmatähtsad.
Kaldpindadel töötamine on ohutuse seisukohalt tõeline katsumus. Kaldenurk, töötingimused, -tempo ja -eesmärk on tegurid, mis mõjutavad masinate ja rehvide valikut. BKT pakub õigete rehvide ja täpse rehvirõhu valimisel sjatundlikku nõu.
Põllumajandusmasinatele sobivate rehvide valimine võib olla keeruline. Tehnoloogia areneb pidevalt ja kõigil uutel leiutistel võib olla raske silma peal hoida. Võib-olla olete kuulnud kedagi VF-rehvidest rääkimas ja küsinud endalt järgmist.
Päevad muutuvad külmemaks ja ööd pikemaks, mis tähendab vaid üht: on aeg hakata rehve hooldama! Sügisilmaga tekib vajadus kohandada oma igapäevaseid hooldustoiminguid, et tagada rehvide tõrgeteta töö ning võimalikult pikk ja täisväärtuslik kasutusiga! Siin on meie 10 nõuannet rehvide sügisese valmispaneku kohta.
OTR- ehk maastikurehvid on termin, millega kirjeldatakse kõige raskemate tingimustega valdkondades, näiteks ehitus- ja kaevandustööstuses kasutatavaid rehve. Olenevalt keskkonnast võivad spetsiaalsed OTR-rehvid pakkuda mitmesuguseid funktsioone, sealhulgas paremat veojõudu, vastupidavust ja kulumiskindlust.
BKT aramiidvööga toodetel, mis on mõeldud paljudeks kasutusviisideks, on hulk eeliseid, alates suurest vastupidavusest kuni külgsuunaliste löökide summutamiseni.
Kombineeritud põllukultuurid, liiga lühikeseks lõikamine ja halb pinnase hooldus võivad põhjustada torkeid ja rebendeid. Selle põllumeestele tuttava probleemi lahendamiseks soovitab BKT spetsiaalsest segust rehve, mis on mõeldud saagikoristuseks ja kündmiseks.
Õige rehvivalik aitab juhtidel optimeerida tööd kas põlluservas, viinamarjaistanduse tihedate ridade vahel või mägedes asuvates viljapuuaedades.
Olgu selleks viljapuuaiad, viinamarjaistandused, maisi- või peedipõllud – iga kultuuri puhul on vaja teha spetsiifilisi mullaharimistöid. Hea tulemuse saamiseks on otsustavaks nii põllutöömasinad kui ka rehvid.

Kokkupuutepunkt ja masinate esmane tugi. Rehvid on igale sõidukile äärmiselt olulised. Tähelepaneliku ja kohusetundliku sõidustiiliga nende eest hoolitsemine parandab nii jõudlust kui ka ohutust.
See hõlmab rehvide seeriaid, mis on välja töötatud kahveltõstukite jõudluse suurendamiseks.
Suurem vastupidavus, pikem kasutusperiood, suurem tootlikkus, kütusesääst: tänu oma struktuurile sobivad radiaalrehvid üldiselt põllumajandusmasinatele paremini. Aga iga kasutusolukord on erinev...
India rahvusvaheline ettevõte on uurinud ja välja töötanud väga spetsiifilised rehvid erinevates keskkondades ja rakendustes töötavatele pinnasetihendajatele. Stabiilsuse, vastupidavuse ja pikema kasutusaja kombinatsioon.
Väikese müratasemega rehvide kasutamine muudab põllumeeste elu. Tänu turvisemustri hoolikale analüüsile on mudelid AGRIMAX V-FLECTO ja RIDEMAX IT 697 (M+S) optimaalne lahendus neile, kes otsivad väiksema müraga rehve.
PORTMAX-seeria rehvid sobivad erinevatele sadamakeskustes töötavatele masinatele, tagades vastupidavuse, veojõu ja täieliku ohutuse.
Leht: 1 2 Järgmine