BKT on alati põllumeeste poolel – nii muutub heinategu igaühele jõukohaseks

Lai tootevalik muudab heina koristamise lihtsamaks ja mugavamaks, mis võimaldab põllumeestel pidevalt tootlikkust suurendada.

Seregno (Itaalia), 20. juuli 2023. Mitmel pool maailmas on suvi ja põllumajandus ei seisa kunagi paigal. Aasta kõige kuumem hooaeg tähendab põllumeeste jaoks intensiivset tööd, mis hõlmab mitmesuguseid tegevusi alates mulla ettevalmistamisest kuni istutamiseni. Tähtsaim neist on loomulikult heinategu. Et selle tööga kõige paremini toime tulla, kasutatakse mitmesuguseid masinaid nagu niidukeid, heinapresse, haagiseid, traktoreid ja teleskooplaadureid. Igale seadmele on vaja rehve, mis tagavad suurepärase jõudluse ja võimaldavad kasutajatel pidevalt tootlikkust suurendada. BKT on nende vajaduste täitmiseks välja töötanud rehvid, mis tagavad erakordse veojõu, pinnase väiksema tihendamise, suure kandevõime, suurepärase vastupidavuse ja väljapaistva sõidumugavuse. Seega on India rahvusvaheline ettevõte – mis on alati tähelepanelikult kuulanud ja rahuldanud klientide soove – põllumeeste parim liitlane, kes abistab neid igal heinategemise etapil toodetega, mis on ette nähtud mitmesuguste sel hooajal kasutatavate masinate jaoks.

BKT heinategemise põhilahendused hõlmavad tipptasemel toodet AGRIMAX FORCE, mis on ideaalne paigaldamiseks suure võimsusega traktoritele ja kombainidele. Tänu rehvide IF-tehnoloogiale saab masin kanda raskeid koormaid väiksema rehvirõhuga, mis vähendab pinnase tihenemist. AGRIMAX FORCE pakub peale tipptasemel isepuhastusomaduste ja parimale kütusesäästule ka suurepärast veojõudu, mis muudab rehvi põllumehele ideaalseks kaaslaseks. Tootesarja AGRIMAX kuulub ka AGRIMAX TERIS, mis sobib samuti suure võimsusega saagikoristus masinate jaoks. See BKT rehv on ette nähtud kombineeritud tööde jaoks, kus veojõud ja suur kandevõime muutuvad silmapaistvaks jõudluseks. Rehvidel AGRIMAX FORCE on spetsiaalne küljekaitse ja tugevdatud õlg, mis suurendab vastupidavust isegi rasketes tingimustes ja kõrretüügaste olemasolul, pikendades märkimisväärselt toote kasutusiga. Veel üks oluline toode on radiaalrehv AW 711, mis on ette nähtud kombainide jaoks, kuid mida saab kasutada ka tänapäevases põllumajanduses, eelkõige mullaharimis töödel. Spetsiaalne turvise materjal tagab toote pika kasutusea olenemata sellest, kas seda kasutatakse pehmel või kõval pinnal. Lisaks tagab väike veeretakistus maanteel sõitmisel märkimisväärse kütusesäästu.

Tõstetööde tegemiseks, mis on hädavajalikud heinateo lõppfaasis, pakub BKT tooteseeria MULTIMAX rehve, mis toimivad kõige paremini teleskooplaaduritel. Täiuslik näide on rehv MULTIMAX MP 522, mis tagab suurepärase stabiilsuse ja veojõu koos erakordse torkekindlusega. Rebenditele ja torkekahjustustele on eriti vastupidav rehv MULTIMAX MP 527, mille tugev külgsein tagab erakordse stabiilsuse tõsterežiimil, andes käitajatele maksimaalse käsitsemisvabaduse.

Mainimata ei saa jätta ka rehve AS 504, mis paigaldatakse kas teleskooplaaduritele või haagistele. Neid iseloomustab suurepärane vastupidavus ja veojõud ning parimad isepuhastusomadused.

Heinapallide põllult maanteele vedamiseks pakub BKT oma parimaid Flotation-rehve, mis paistavad silma tipptasemel veojõu ja suure kandevõime poolest. Traktorite ja haagiste jaoks ettenähtud Flotation-rehvid pakuvad suurepäraseid isepuhastusomadusi, mis on pikkadel maastikusõitudel oluline funktsioon. Selle seeria väljapaistev toode on radiaalrehv FL 635, mis sobib kasutamiseks nii maanteel kui ka põllul. Spetsiaalne klotsmuster on välja töötatud heinapressirakenduste jaoks. Tänu oma jalajäljele, mis tagab optimaalse rõhu jaotumise maapinnal, vähendab FL 635 oluliselt pinnase tihendamist, säilitades samal ajal väärtuslikke põllukultuure. Heinatöödel on ideaalne kaaslane ka samasse seeriasse kuuluv FLOTATION 558. Seda rehvi soovitatakse eelkõige siis, kui veojõud on hea mullaharimise jaoks hädavajalik. Tänu oma suurele kandevõimele on FLOTATION 558 täiuslik rehv nii kombainidele ja heinapressidele kui ka paakautodele ja haagistele. Tootevalikus on ka rehvid FLOTATION 648, mille mõned suurused sobivad kombainidele ja heinapressidele. Rehvide FLOTATION 648 turvise eriline konstruktsioon võimaldab transportida väga raskeid koormaid väikese rehvirõhuga, mis tagab pinnase väiksema tihendamise ja kaitseb samal ajal põllukultuure kahjustuste eest.

Kõik need tooted on täiuslikud lahendused oma klientide vajaduste rahuldamiseks. BKT on iga päev pühendunud sellele, et pakkuda oma klientidele rehve, mis hõlbustavad mitmesuguseid töid ja suurendavad tootlikkust ka heinahooajal.


Pildigalerii