BKT juhatab sisse kummiroomikute ajastu

BKT on peatamatu igal maastikul – ja sama peatamatu on ta ka uute turusegmentide vallutamisel. Hiljutistel SIMA ja EIMA messidel tegi debüüdi meie uusim toode: AGRIFORCE BK T71, BKT uhiuue põllumajandussektorile mõeldud kummiroomikute seeria esimene mudel.

Oleme väga põnevil, et laiendame oma tootevalikut kummiroomikutega. Liituge meiega uuel BKT kummiroomikute ajastul ja saage teada, mis need on, miks on need nii populaarsed ja kas need sobiksid ka teie sõidukile.

Roomikud vs. rehvid

Kuigi BKT jääb alati truuks meie töökindlate rehvide laiale valikule, püsime uhkusega ka uuenduste esirinnas. Saage tuttavaks: BKT roomikud. Pole kahtlustki, et roomikud sobivad paremini teatud sõidukitele, maastikele ja töödele. Mil moel on roomikud rehvidest paremad?

Alustame peamisest: mis vahe on roomikutel ja rehvidel? Tootmisprotsess on iseenesest üsna sarnane. Nii nagu meie rehvid, saavad ka roomikud alguse segu valmistamisest. Looduslik või sünteetiline kautšuk, süsinikutahm ja muud ained sulatatakse, et luua mitme rehvi- või roomikukomponendi jaoks iseloomulikud segud. Siiski on roomikutel ja rehvidel silmatorkavad erinevused: esiteks on kummiroomikud süsteem, mitte üksik ese. See viib teie sõidukit edasi katkematu roomikulindi abil, mida veavad kaks või rohkem ratast ja roomikurullikud. See võimaldab neil raskust erinevalt jaotada, mis muudab roomikud põllumajandusettevõtte teatud väljakutsete jaoks sobivamaks.

Kummiroomikute üldised eelised on suurem tootlikkus ja jõudlus, kuna roomikutega traktorid suudavad liikuda põllul sama võimsuse juures kiiremini. Samuti on kummiroomikud kütusesäästlikumad. Need eelised muudavad roomikud ideaalseks suure võimsusega traktoritele, mis peavad toime tulema raskel maastikul.

BKT roomikud: saage tuttavaks mudeliga AGRIFORCE BK T71

AGRIFORCE BK T71 on loodud suure võimsusega traktoritele, mida kasutatakse mullatöödel ja reas kasvatatavate põllukultuuride puhul. Roomikutel on palju iseloomulikke omadusi, mis muudavad need teie traktori jaoks sobivaks. Esiteks on turvis valmistatud kõrgtehnoloogilisest segust, mille eeliseks on erakordne lõike-, rebenemis- ja kulumiskindlus. Teiseks tagab optimeeritud turvisemuster suurepärase veojõu ja sõidumugavuse – inimesed alahindavad sageli mugavuse tähtsust igapäevaste tööde tegemisel. Kolmandaks, hammasülekandega ajamisüsteemi õnarused on optimaalse kujuga, et muuta need erakordselt paindlikuks. Ja neljandaks, roomikute karkass on tugevdatud nelja kihi suure tõmbetugevusega terastraatidega.

AGRIFORCE BK T71 pakub seega täiuslikku tasakaalu mõõtmete stabiilsuse ja paindlikkuse vahel, mis tagab parima vastupidavuse. Uued roomikud on turul saadaval viies suuruses.

BKT roomikute tulevik

Kooskõlas meie motoga „Kasvame koos“ on BKT alati huvitatud tootevaliku laiendamisest, uute võimaluste otsimisest ja valdkonna uusimate suundumuste jälgimisest. Seetõttu oleme väga rõõmsad, et alustame oma uusimat ettevõtmist ja toome turule BKT roomikud. Ja uskuge meid, tulemas on veel palju põnevaid tooteid. Hoidke silm peal meie sotsiaalmeediakanalitel, et saada eksklusiivne ülevaade kõigist uutest BKT roomikutest, sest me kavatseme lähikuudel välja lasta veel mitu mudelit. Võite vabalt leida täiuslikud roomikud, mida teie traktor on oodanud.