BKT rehvid RIDEMAX IT 697 (M+S)

Radiaalrehv mis on ideaalne valik kommunaaltöödeks.

Seregno (Itaalia), 20. detsember 2021 – BKT on välja töötanud spetsiaalsed rehvid, mis sobivad lumelükkamiseks ja transport töödeks. Lahendus, mis on mõeldud nii mudasel või lumisel pinnal toimetulekuks suurima jõudluse tagamiseks, rahuldades olenevalt kasutustingimustest erinevaid masinaoperaatori nõudmisi. Nii rehviturvis kui ka segu on välja töötatud viisil, mis säilitab rehvi omadused ka madalatel temperatuuridel ning tagab veojõu ja haarduvuse märjal, lumisel või libedal maastikul.

RIDEMAX IT 697 (M+S) on ideaalne lahendus talvele tüüpilistes karmides tingimustes kasutamiseks. See on BKT radiaalrehv traktoritele, mis on mõeldud nii mudasel, lumisel kui ka kuival pinnal parima jõudluse tagamiseks, kohandudes seega tänapäevaste alltöövõtjate ja põlluharijate erinevate vajadustega.

Tänu turvise sügavale mustrile ja erilisele segule, mis on välja töötatud rehvi omaduste säilitamiseks ka kõige külmematel temperatuuridel, tagab RIDEMAX IT 697 (M+S) märjal ja libedal maastikul veojõu ja haarduvuse ning ka sõidumugavuse ja stabiilsuse. Samuti garanteerib see jäistel ja lumistel teedel kõigis olukordades erakordse haarduvuse, ilma et oleks vaja kasutada lumekette. RIDEMAX IT-697 on saadaval 12 erinevas mõõdus.

See talverehv on võrreldes samaväärsete lahendustega loodud kauem vastu pidama: BKT katsed näitavad, et RIDEMAX IT 697 (M+S) peab standardse rehviga võrreldes üle 1000 töötunni rohkem vastu.

RIDEMAX IT 697 (M+S) kuulub BKT RIDEMAXI tootesarja , mis on mõeldud traktorite ja haagistega transporttöödeks nii põllumajanduses kui ka tööstuses. Tootesari on välja töötatud stabiilsuse tagamiseks ka suurtel kiirustel, raskete koormate kandmiseks ning veeretakistuse vähendamiseks, tarbides seega vähem kütust.

Ühinege BKT pressiruumiga veebilehel http://www.bkt-tires.com/ww/en/press-room


Teave BKT kohta

Balkrishna Industries Ltd. (BKT) on Indias asuv tootmisettevõte. BKT kontsern pakub suurt ja alati ajakohast maastikusõidurehvide tootevalikut, mis on spetsiaalselt ette nähtud põllumajanduse, tööstuse, mullatööde, mäetööstuse, ATV-dele ja aiandussektori sõidukitele.  BKT uuenduslikud lahendused, mis on mõeldud kasutajate kõige erinevamatele vajadustele, hõlmavad üle 2700 toote, mida müüakse üle 160 riigis kogu maailmas.  Tutvuge veebilehega www.bkt-tires.com