Miks valida aramiidvööga rehv?

BKT aramiidvööga toodetel, mis on mõeldud paljudeks kasutusviisideks, on hulk eeliseid, alates suurest vastupidavusest kuni külgsuunaliste löökide summutamiseni.

Seregno (Itaalia), 12. september 2022 – Tavalised rehvid on tänu konstruktsiooni vastupidavusele mõeldud töötama peamiselt ebatasasel pinnasel. See on nende valimiseks peamine põhjus suure külgsuunaliste löökide summutamisvõime kõrval.

Kuid kas on olemas lahendusi, mis suudavad toote veelgi vastupidavamaks muuta, eriti kui seda kasutatakse kõige raskemate tööde puhul? Vastus on jah – selleks on aramiidvööga rehvid.

Kuidas aramiidvöö toimib?

Tavaline rehv võib olla varustatud aramiidvööga. See on lihtne, soodne ja eriti tõhus lahendus, mis tagab suurema torkekindluse.

Aramiid koosneb suure tihedusega kiududest, mida kasutatakse mehaaniliste konstruktsioonide tugevdamiseks näiteks lennunduses ja tulekindlate rõivaste valmistamisel. Aramiidvöö ühendab erakordsel moel suure tõmbetugevuse ja kerguse. Nende omaduste paremaks mõistmiseks mõelge sellele, et terasvööga sama raske aramiidvöö on viis korda tugevam.

Kuid BKT on astunud veel ühe sammu, et tagada veelgi parem lõikekindlus. Sellest lähtuvalt loodi ka HD-versioon (Heavy-Duty), mis lisaks aramiidvöödele on valmistatud spetsiaalselt kõige keerulisemate olukordade jaoks mõeldud segust.

BKT aramiidvööga lahendused

Teadlikuna aramiidvööga rehvide suurtest eelistest pakub BKT paljudele tavalistele rehvidele uuenduslikke aramiidvööga lahendusi. Lisaks sellele, et need tagavad erakordse kulumiskindluse, on neil ka suurepärased külgsuunalisi lööke summutavad omadused, mis võimaldab pakkuda tooteid, mis vastavad kasutajate vajadustele.

Paljud BKT mudelid sobivad mitmesuguste rakenduste jaoks, alates põllumajandusest kuni tööstuseni, sealhulgas ehitussektorisse. Tänu nii laialdasele kui ka spetsiifilisele tootevalikule suudab BKT pakkuda igale kasutajale täiusliku, tõhusa ja kvaliteetse toote. BKT teab hästi, et iga töö on ainulaadne ja vajab kohandatud toodet, kus on arvestatud ka pisimate üksikasjadega. Sel põhjusel on BKT mõelnud kõikvõimalikele kasutusviisidele.

Põllumajandustööstuslike toodete jaoks on kaks aramiidvööga BKT lahendust, mis on saadaval ka HD-versioonis. Esimene on teleskooplaaduritele käitlustoiminguteks mõeldud AS 504 – toode, mis paistab silma suurepäraste isepuhastuvate omaduste ja parema haarduvuse poolest. Teine on kaherattaveoga traktorite ja põllutööseadmetega mullatöödeks ja transpordirakendusteks ideaalne MULTI RIB – erakordse manööverdamisvõimega rehv.

Saagikoristuseks, mis on üks tähtsamaid ja tundlikumaid põllumajanduslikke rakendusi, kus rehvidel on suur torkeoht, pakub BKT mitmekülgseid lahendusi. Saagikoristuseks ja kombainidele tagab TR 137 aramiidvööga ja HD-versioon parema torkekindluse ja kaitse kõigi selle kasutusala tüüpiliste kahjustuste eest. Põllutööriistade, heinakoristus- ja heinapallimismasinate ning suhkrurooistanduste seadmete jaoks on mitmekülgne ja täiuslik rehv TR 882, mis on saadaval ka HD-versioonina. Heinakoristus- ja heinapallimismasinate, paakautode ja haagiste jaoks on ideaalne lahendus nii maanteel kui ka maastikul FLOTATION 558, mis pakub suurt kandevõimet ja suurepärast veojõudu.

Transporditöödeks pakub BKT kolme erinevat lahendust: RIB 774 (A) – madal rehv, mis sobib ideaalselt suurt kandevõimet nõudvatele põllutööriistadele; AW 726 – iseloomuliku klotsmustriga haagiserehv; ST 180 – nii haagistele kui ka põllutööseadmetele mõeldud rehv, millel on muljetavaldav kulumiskindlus.

Linna- ja hooldustöödel kasutatavate väiketraktorite jaoks on ideaalne suurepärase veojõuga aramiidvööga rehv AT 316.

Muru- ja aiatöödeks ning rohumaade hooldamiseks on kasutajatel külluslikult valikuid.

Muruniidukitele pakub BKT rehve LG 306 ja LG SMOOTH ning murutraktoritele on ideaalsed rehvid LG 408 ja LG RIB. Golfikärude jaoks on parim lahendus GF 304, mis tagab maksimaalse mugavuse ja suurepärase murukaitse.

Tööstusvaldkonnas on peale- ja mahalaadimiseks võimalik valida kolme toote vahel: BK-LOADER 53 sobib eriti hästi laaduritele jäätmekäitlustöödeks; EM 937 E3 (L) on mõeldud laaduritele ja kopplaaduritele kaeve- ja laadimistöödeks; XL GRIP (BHL) on ideaalne kopplaaduritele rasketeks kaeve-, tasandamis- ja laadimistöödeks.

Ehitussektorile pakub BKT aramiidvööga rehvi XL GRIP (L3) – see on diagonaalrehv, mis on mõeldud laaduritele rasketeks laadimistöödeks.

Kokkuvõtteks võib öelda, et BKT pakub igaks tööks õige rehvi. Erinevaid lahendusi leidub paljudele kõige erinevamatele kasutusvajadustele. Seetõttu töötab kaubamärk pidevalt selle nimel, et laiendada oma rehvivalikut, kuhu praegu kuulub enam kui 3200 toodet.

 

Pildigalerii