Suurepärane jõudlus BKT tootevalikuga spetsiaalselt pinnasetihendusmasinatele

India rahvusvaheline ettevõte on uurinud ja välja töötanud väga spetsiifilised rehvid erinevates keskkondades ja rakendustes töötavatele pinnasetihendajatele. Stabiilsuse, vastupidavuse ja pikema kasutusaja kombinatsioon.

Seregno (Itaalia), 21. märts 2022 – Spetsiaalselt tööstus- ja ehitussektoris tihendamistöödeks välja töötatud BKT tooted kinnitavad ettevõtte kui ühe maailma juhtiva Off-Highway-tüüpi rehvide tootja võimekust pakkuda konkurentsi keerulistes keskkondades, kus on nõutav nii professionaalsus kui ka põhjalik teadus- ja arendustegevus. Seetõttu on BKT tulnud sihikindlalt toime juhtide vajadustele reageerimisega, pakkudes erilahendusi, mis sobivad ideaalselt juhtide tööstiiliga.

Pinnasetihendustööd kuuluvad BKT huvisfääri. Selle sektori nõuete täitmiseks on nimekirjas esimesena rehv PAC MASTER, tavarehv, mis tagab erakordse stabiilsuse ja pikema kasutusea. Erikoostisega kummisegust valmistatud rehv on erakordse tugevusega ning suudab teekattepaigalduse ajal hajutada teepinna temperatuurist tingitud soojust. See lahendus on turul saadaval järgmistes mõõtudes: 7,50-15, 8,5/90-15 K, 9,5/65-15, 190/60-15, 205/60-15, 7,50-16, 10,5/80-16, 9,00-20, 11,00-20 ning 14/70-20.

Sarnased, mõneti isegi eelmisega võrreldes efektiivsemad omadused on rehvil PAC MASTER PLUS, mida iseloomustab laiem kontaktpind, mille tõttu on teemasina stabiilsus veelgi parem. Temperatuuritaluvus ja vastupidavus on seetõttu ka seda rehvi teistest eristavad omadused, mis on saadaval kahes erinevas rehvimõõdus: 7,50-15 ja 9,00-20.

Valida saab veel kolme mitmekülgse põllumajandustööstusele mõeldud mudeli seast, mis kõik sobivad suurepäraselt pinnasetihendustöödeks.

TR 387 on saadaval mitmes eri versioonis, sh mudel Dual Bead, mis sobib tänu oma kahekordsele külgseinale eriti hästi tööstustraktoritele. See rehv paistab silma nii erilise vastupidavuse, suure lõike- ja rebenemiskindluse kui ka eriti rasketesse töötingimustesse sobivuse poolest. Paljude saadaval olevate rehvimõõtude seast sobib pinnasetihendusmasinatele enim 23,1-26.

Teisena võiks esile tuua mudeli TR 390, millel on ka suur kandevõime ja suurem vastupidavus ning mis on saadaval versioonis Dual Bead HD, st kahekordse tugevdatud külgseinaga suurustes 23,1-26 ja 28L-26, ning versioonis Dual Bead HD Special, millel on spetsiaalne kahekordne külgsein, ainult suuruses 23,1-26.

Tootesarja võib kokku võtta pinnatihendusmasinatele mõeldud mudeliga TR 391, mis sobib suurepäraselt agrotehnika valdkonnas nii transpordi- kui ka pinnatihendamistöödeks. Saadaval suuruses 14,9-24.

BKT tõestab seega taas oma tööstiili ja tootefilosoofiat, mis põhineb strateegilisel koostööl klientidega. See annab tulemuseks üha suurema jõudlusega lahendusi, mis vastavad pidevalt areneva turu tegelikele vajadustele.

Pildigalerii