Rehvid suurekabariidilisele eritehnikale

Rehvid dumperitele ja haagistele
Rehvid dumperitele ja haagistele
Rehvid kaevandustehnikale
Rehvid kaevandustehnikale
Rehvid rataslaaduritele
Rehvid rataslaaduritele
Rehvid sadama laaduritele
Rehvid sadama laaduritele

Suuremõõtmelised rehvid (OTR-rehvid, maaparandus-, sadama- ja mäetehnika rehvid) on laialt kasutusel igat liiki raskete ratasmasinate juures. Suurem osa rasketehnikast varustatakse radiaalrehvidega. Jutt on konteiner- ja frontaallaaduritest, kaevandus- ja karjäärimasinatest, kaasaegsest teede-ehitustehnikast.

Sadamarehve kasutatakse sadamate tõste- ja laotehnika juures. Suuremõõtmeliste radiaalsete sadamarehvidega varustatakse kõikvõimalikke sadamate konteinerlaadureid, rataskraanasid, samuti kõiki muid võimalikke ratastel liikuvaid tõste- ja veomasinaid.

Suuremõõtmeliste rehvidega sõidavad samuti karjääri haagisveokid, kaevanduste laadurid, kallurid, ratastel mäemasinad, ratasbuldooserid ja mobiilsed puurseadmed. Rehve kasutatakse ka kaevetehnika, liigend- ja neliveoliste kallurite juures. Eriti populaarsed on need karjääri kallurtehnika juures.

Suuremõõtmelised radiaalrehvid on efektiivsed kõrgendatud koormuse ja suurte kiirustega töötavatel masinatel. Need rehvid kindlustavad kaks tänapäeva ratastehnikale hädavajalikku omadust: hea manööverdusvõime ja tohutu tõstejõu.