Rehvid ATV-dele

Maastikurehvid ATV-dele

Kõige populaarsemad rehvid ATV sõprade seas. Uued ATV-d on reeglina komplekteeritud nn. tavarehvidega, mis enamasti omanikke ei rahulda. Tavaliselt on tegu rehvidega, mille välismõõt on 25 tolli ja millel sisuliselt puudub turvisemuster. See tähendab, et muster küll on, aga ATV tootja püüab teha selle niivõrd universaalsena, et saaks sõita nii mudas kui asfaldil… Selline universaalsus ei ole kõigile meeltmööda, seetõttu püüab enamik ATV soetajaid järgmise sammuna muretseda oma ATV-le uued rehvid.

Mis on siis võimalikud variandid? Esiteks - jääda kindlaks rehvimõõdule 25 tolli, kuid valida spetsiaalse maastikule mõeldud mustriga rehvid. ATV sooritusvõime maastikul paraneb tublisti. Teise variandina võiks kaaluda 26-tolliseid rehve - tulemus on veelgi tuntavam. Selliste rehvidega näeb ATV välja tuhande dollari võrra efektsem, rääkimata paranenud funktsionaalsusest. Pakutavad variandid: Kenda K299, K592 BEARCLAW EVO, Deestone D-932 ja Deestone D-936.

Järgmine tase on ATV-dele mõeldud 27-tollised rehvid. Nende ostjad tuunivad tavaliselt ka vedrustust, soetavad vintsid, navigatsiooniseadmed ja muud sarnased "täiskasvanute vidinad". Sellise varustusega ATV on valmis maastikuga tõsiselt rinda pistma.

Kõige ekstreemsemad ATV omanikud, peamiselt trophy-võistlustest osavõtjad, lähevad nii-öelda lõpuni ehk muretsevad oma võimsale masinale kõige suuremad lubatud rattad - 28 tolli, unustamata muidugi täiustada ka mootorit. Näidet sellisest ekstreemsest tuuningust võib näha siin. Meie pakutavad variandid on järgmised: K592 BEARCLAW EVO, Deestone D-932 ja Deestone D-936.

Maanteerehvid ATV-dele

Lihtsustavalt võib öelda, et maanteerehvide kategooriasse liigitame me tinglikult siledama turvisemustriga rehvid kõvakattega teede jaoks ja ATV-de sportrehvid. Neid ei olegi väga palju. Niisugused rehvid annavad maksimaalse efekti ainult asfalt-, betoon- ja muu kõvakattega teel. Kahjuks ei ole üldkasutatavatel teedel liiklemine lubatud sugugi kõigile ATV-dele. Enamust neist peetakse sõiduvahendiks, mis sobib ainult motospordiks või liiklemiseks väljaspool üldkasutatavaid teid ehk maastikusõiduks. 

Radiaalrehvid ATV-dele

Jah, STARCO toodab ATV-de jaoks ka radiaalrehve. Radiaalrehvide populaarsus on väiksem kahel põhjusel. Esiteks on need kallimad, mis tuleneb tootmise keerukusest. Teiseks on nende rehvide turvisemustrid mõeldud maanteesõiduks. Meie kliendid kihutavad harva ATV-dega mööda maanteid, siit ka radiaalrehvide väiksem populaarsus.

Pakume ATV-dele Kenda ja Deestone'i rehve