Bohnenkamp AG ja BKT Hannoveri messil AGRITECHNIKA 2019.

18.10.2019

10.–16. novembril toimub Hannoveris mõjukaim rahvusvaheline põllumajandusseadmete ja -tehnika mess – AGRITECHNICA 2019.

10.–16. novembril toimub Hannoveris mõjukaim rahvusvaheline põllumajandusseadmete ja -tehnika mess – AGRITECHNICA 2019.

7 päeva jooksul tutvustavad põllumajandustehnika tootjad ja tarnijad messi külastajatele uusimaid põllumajandusliku masinaehituse ja taimekasvatuse lahendusi ning globaalses põllumajandustootmises valitsevaid arengusuundi.

Messil esitletakse nii meie emaettevõtte – Bohnenkamp AG (Saksamaa) – kui ka tuntud India rehvitootja – ettevõtte BKT, kelle ametlik edasimüüja on meie ettevõte – väljapanekut.

Bohnenkamp AG ja BKT stendidele on kavas välja panna lai valik põllumajandustehnika tarbeks mõeldud rehve, sealhulgas innovaatilisi uusi mudeleid.

Ettevõtte BKT stendil esitletakse uut radiaalrehvi V-FLEXA (mõõt VF 600/55 R 26.5), mis on välja töötatud spetsiaalselt põllumajanduslike järelhaagiste vajadusi silmas pidades. Need rehvid on valmistatud kasutades suurt läbivust võimaldavat uusimat tehnoloogiat VF, mille puhul on tagatud rehvi külgpindade maksimaalne elastsus. See tehnoloogia võimaldab raskete veoste transportimist 30% väiksema rehvirõhuga võrreldes sarnaste mõõtmetega standardsete rehvidega.

Bohnenkamp AG väljapaneku leiate messil Agritechnica 4. saalist, stend D21,
BKT tooteid esitletakse 3. saalis, stend B06.

Ettevõtte Bohnenkamp idagrupi kaastöötajad osalevad Bohnenkampi ja BKT väljapanekutel 10.–15. novembril.


Loendisse naasmiseks