Rehvid BKT EARTHMAX SR41 – suurepärased kasutusomadused igasugustes ekspluatatsioonitingimustes!

12.07.2017

29.5R25 BKT EARTHMAX SR41 E-4Järjekordne BKT EARTHMAX SR41 rehvide edu – 3 000 mototundi on möödunud ja rehvide ekspluatatsioon jätkub.

Kuus rehvi 29.5R25 BKT EARTHMAX SR41 E-4 paigaldati liigendkallurile VOLVO A40D mäetööstusettevõttes Kasahstanis.

Kõik rehvid ületasid edukalt nõutava garantii läbijooksu 3000 mototundi ja jätkavad töötamist. Tähtis on, et lisaks läbijooksule, s.t protektori kulumiskindlusele, demonstreeris antud mudel SR41 suurepäraseid kasutusomadusi. Nii talvehooajal, kui temperatuur langes kuni -36°С, kui ka kevadise teedelagunemise ja palava Kasahstani suve tingimustes, teekatetel nagu „savi killustikuga + kaljupinnas“ tagavad rehvid kalluri stabiilse kursilpüsivuse ja suurepärase nakke teekattega.

Juhtide tagasisidest: „Tehnika püsib suurepäraselt teel ja on täielikult juhitav talle ettenähtud liikumistrajektooril“. Ettevõtte tehnikaosakonna direktor rõhutas, et just BKT EARTHMAX SR41 sobib oma protektori tüübi tõttu suurepäraselt nende tingimuste jaoks.

Oma töötajate sõnu kinnitab peadirektor oma tagasiside-soovituskirjas: „… Katsetamine toimus erinevatel aastaaegadel ja erinevates ilmastikutingimustes, see näitas väga head juhtivust ja kulumiskindlust. Antud hetkel on BKT rehvid kasutusel.”

Ettevõtte viib oma liigendkallurite autoparki etapiviisiliselt üle rehvidele BKT EARTHMAX SR41. Osteti järjekordne komplekt rehve.

Kuus rehvi 29.5R25 BKT EARTHMAX SR41 E-4 paigaldati liigendkallurile VOLVO A40D mäetööstusettevõttes Kasahstanis

Loendisse naasmiseks