STARCO tõi rehvimessile Reifen 2014 rasked täisrehvid

25.06.2014

STARCO tõi rehvimessile Reifen 2014 rasked täisrehvid

Kahveltõstukitele mõeldud Premium klassi täisrehvid STARCO Tusker on saadaval erinevates tüüpsuurustes

Viimatistel Reifen messidel oli väga huvitav firma STARCO arengut jälgida. Igal järgmisel messil kajastasid STARCO stendid selle Taani firma edasiminekut, alates väikestele rehvidele spetsialiseerumisest ning jõudes põllumajandusmasinate rehvitarnija ja veljetootja ning seejärel ka tööstusrehvide tarnija tasemele. Messile Reifen 2014 tuli STARCO ärikavatsustega.

„Meie stend Reifen messil on kujundatud klientidega suhtlemise kohaks,” ütles ajakirjale „Tyres & Accessories” firma turundusjuht Brian Lorentzen. „See lähenemine toimib hästi. Kaks aastat tagasi teatasime oma olemasolust traktorite radiaalrehvide turul ning panime ka stendil rõhku sellele toodangule. Ka seekord esitleme stendil oma toodangut, kuid näeme vajadust tagada seal ka koht kokkusaamiste korraldamiseks.”

Sel aastal valis STARCO eksponeerimiseks muuhulgas täisrehvid, mida toodetakse STARCO Lanka tehases. „See on tõsine tööstuslik tootmine,” märkis Brian Lorentzen. Rehvide hulgas olid nii Tusker kui Unicorn seeria mudelid; Tusker läks tootmisse 2006. aastal ja algul kasutati nende tootmiseks välisteenust. 2012. aastal ehitati Sri Lankale STARCO tehas ja sestpeale toodetakse kõiki Tusker rehve seal. 2012. aastast algas Sri Lankal ka Unicorn seeria odavrehvide tootmine.

Ka hiljuti raskemasinate ja tööstusmasinate rehvide segmendi arendusjuhiks nimetatud Henno Plaggenborg viibis messil Reifen 2014, kus ta sai end OEM tellijatele ja teisese turu (järelturu) ostjatele tutvustada. Tal on seljataga 25-aastased kogemused kahveltõstukite ja muude raskete tööstusmasinate rehvide arendamise ja müügi alal. Praegu tegeleb Henno Plaggenborg müügi arendamisega STARCO kahveltõstukite ja raskete tööstusmasinate rehvide kasvavatel turgudel.

Messil Reifen 2014 mainis Brian Lorentzen, et STARCO on teinud globaalses Internetis sammu uuele tasandile – lähemal ajal võtab firma kasutusele veel neli kohalikku Internetiressurssi, tugevdades sellega oma kohalolu ülemaailmses võrgus. Uued veebisaidid Poola, Lõuna-Aafrika, Rootsi ja Prantsusmaa jaoks on juba valmis. Brian Lorentzeni sõnul pannakse üles veel mitu veebisaiti.

Allikas: http://www.tyrepress.com/

Loendisse naasmiseks