STARCO E OÜ 2014. aasta Maamessil Tartus

21.07.2014

Firma STARCO-E OÜ osales taas edukalt Maamessil 2014.

Firma STARCO-E OÜ osales taas edukalt Maamessil 2014

Põllumajandusele keskenduv Maamess 2014 toimus ettevõtte AS Tartu Näitused messikeskuses, mis on Eestis suurim.

Sel aastal oli Maamessil ligikaudu 38 tuhat külastajat. See on hea tulemus. Meie fotodelt on näha, et kõige enam tähelepanu pöörati STARCO stendile. Tuleb öelda, et Tartut ei nimetata asjatult Eesti põllumajanduspealinnaks ning selles linnas koolitatakse ka põllumajanduse spetsialiste.

Messi põhiteemaks olid põllumajandus-, talu- ja metsandustehnoloogiad. Kõigil neil suundadel on firmal STARCO, mida ostjatele pakkuda.

Traktorirehvid

Me saame ostjatele alati kõrgkvaliteetseid traktorirehve pakkuda. Suurema osa meie valikust moodustab India firma BKT toodang. Tarnitavate traktorirehvide valikus on 47 kõige levinumat suurust: alates kõige väiksematest 6-tollistest ja lõpetades 54-tolliste hiiglastega. Need on levinuimad suurused. Vahel aga juhtub, et ostjal on vana traktor, millele on tarvis haruldasi rehve. Siis tuleb kauem oodata, aga me tarnime ka niisuguseid rehve.

Haagiserehvid

Haagistele paigaldame üldotstarbelisi rehve. Erinevaid haagisevariante on palju: meie valikus on vähemalt 32 tüüpsuurust rehve. Haagiserehvidel on ka väga erinevad mustrid: pikiribid, raskeveo-haagisemuster, hokikepi kujuga. Osad rehvid on mõeldud kõvakattega teedele, osad aga suudavad „ujuda“ ka pehmel pinnasel ja mudal.

Metsarehvid

Standardtarned:

· 600/55-26.5 20PR BKT FORESTECH TL Steel Belt
· 710/45-26.5 20PR BKT FORESTECH TL
· 750/55-26.5 20PR 177A8/184A2 BKT FORSTECH TL Steel Belt
· 30.5L-32 20PR BKT FS216 LS-2 TL Steel Belt

Kui Teil on aga mingi eksootiline harvester või transportöör, siis helistage meie Eesti keskusse – oleme vaid telefonikõne kaugusel.

Läheme veelgi kaugemale. Lisaks järelturu (aftermarket) tarnetele tarnime toodangut ka tööstuslikule tootmisele. Siia kuuluvad sillad, poolsillad ja vedrustused firmalt FAD, terasest veljed STARCO ja topeltrattad STARCO GS.

Sellised tarned on tööstuslikele tootjatele alati väga mugavad. Tarnime täislahendusi – rattad, poolsillad ja sillad või topeltrattad. Tootjal jääb vaid komplektid oma toote külge monteerida.

Kogu STARCO toodang on Euroopa kvaliteediga ja sellele kehtib firma STARCO garantii.

Stendiga tegelesid STARCO Eesti müügiosakonna töötajad. ОЕМ küsimustes aitas neid STARCO idagrupi peainsener.

Mess läks edukalt.

Kutsume Teid ka sel kuul avatavasse Eesti e-kauplusse, kus saate osta erirehve.

Loendisse naasmiseks