STARCO GS topelt- ja erirattad muutuvad kättesaadavamateks

27.10.2015

Püüeldes pidevalt suurema tõhususe, tootekvaliteedi ja teeninduskvaliteedi poole, on firma STARCO Europe otsustanud paigutada STARCO GS velgede sortimendi tootmise ümber oma eesrindlikusse terasvelgede tehasesse Horvaatias Bel Manastiris.

Firma STARCO viis topeltrataste tootmise üle Horvaatiasse

Firma STARCO on viimased kaheksa aastat STARCO GS velgede tootmisprotsessi jätkuvusse panustanud. Pärast seda, kui firma asutajad Fritz ja Rudi Schaad läksid 2013. aastal pensionile, seisis STARCO ees kahekordne probleem: ühest küljest oli vaja säilitada laitmatu Šveitsi insenerikontseptsioon, teisest küljest aga teostada tarneid mitte ainult Šveitsi tellijatele, kuigi kohalikud farmerid, kes mäenõlvadel oma põlde peavad, on topeltrataste aktiivsed ostjad.

See kolimine lihtsustab oluliselt STARCO toodete logistikat ja tarneid. Erirataste tootmine muutub palju lihtsamaks ja tõhusamaks, sest Horvaatias asuv STARCO tehas, nagu ka enamik STARCO GS rataste ostjaid, asub El-is. Samal ajal saavad tellijad silmnähtavalt kasu Beli Manastiri tehase laiematest tootmisvõimalustest ja paremast tootmistõhususest, kuna väheneb tootmiseks kuluv aeg ning end juba tõestanud logistikasüsteem tagab turu vajaduste rahuldamise ka STARCO ja selle partnerite tarnete osas.

Horvaatias töötab STARCO ettevõttes 200 inimest, mis võimaldab toota rohkem kui miljon terasvelge aastas, tarnides neid nii arvuraketele OEM tellijatele kui varuosadena. Tarned lähetatakse vahetult Horvaatiast, kuna meil on oma müügi- ja tarnevõrk. Beli Manastiri tehasel on ISO 9001 sertifikaat ja tehas saab pidevalt positiivset vastukaja paljudelt juhtivatelt tellijatelt nii põllumajandus- kui tööstusmasinate tootjate hulgast. Peamiseks tootmisfilosoofiaks on paindlikkus, võime täita ka väikesetiraažilisi tellimusi, kiire ümberhäälestumine, uute mudelite kiire tootmissevõtt ja kõrge kvaliteet – need on esmaklassilise teeninduse jaoks väga tähtsad tegurid.

Firma STARCO jätkab ka Šveitsi turu varustamist ning tagab Zubingeni linnas STARCO GS toodete müügi, toetuse ja varud. Siit jätkab firma kõigi STARCO rataste ja rehvide tarneid, orienteerudes ainult Šveitsi turule.

Tootmise üleviimine tähendab, et lõpeb erirataste Šveitsis tootmise ajastu, mille üle me oleme väga uhked olnud. Samal ajal tähendab see aga ka, et kogu STARCO GS tooteseeria muutub kättesaadavaks veel suuremale turule, nii et vendade Schaadide leiutis saab ka edaspidi kogu maailma hästi teenida.

Loendisse naasmiseks