Toodete kogu sortiment kogu aeg laos!

22.07.2016

STARCO EG

Tootevalik on oluliselt täienenud

Seoses STARCO idagrupi ühinemisega korporatsiooniga Bohnenkamp Group on meie firma pakutav tootevalik oluliselt täienenud.
Nüüd on meie põhitootevalikus ligi 2000 artiklit sellistes valdkondades nagu rehvid, veljed, sisekummid, rattakomplektid ja topeltrataste süsteemid põllumajandus-, tööstus-, ehitus-, mäendus-, veo-, aia-, moto- ja muule eritehnikale.

Alati laos!

Me mõistame, kui tähtis on kliendi jaoks saada vajalikud tooted ja seda maksimaalselt kiiresti, ilma ooteajata. Just seetõttu on firma STARCO ladudes alati olemas kogu tootevalik, mida meie kliendid vajavad.

Uued tooted valikus

Põllumajandustehnika rehvid

Põllumajandusmasinate rehvide segmendis tulid välja uued turul nõutud suurused ja mudelid firmadelt BKT, Voltyre, Kenda ja Deestone. Nende hulgas on ВKТ Agrimax rehvid traktoritele ja kombainidele, mis kasutavad IF ja VF tehnoloogiaid. STARCO tootevalik põllumajandustehnika rehvide osas kasvas 248-lt 471-le artiklile.

Tööstus-, ehitus- ja suuremõõtmelise tehnika rehvid

Alanud on aktiivne töö tööstusrehvide segmendiga tuntud India tootjalt – firmalt BKT. Nüüd on STARCO ladudes alati olemas täielik valik BKT rehve kahveltõstukitele, minilaaduritele, tööstustraktoritele, teleskooplaaduritele, autokraanadele, ekskavaatoritele, autogreideritele, asfaldi- ja pinnase-teerullidele, kopp-, mäendus- ja sadamalaaduritele, liigendraamiga kalluritele ja muule eritehnikale. Samuti on tööstus-, ehitus- ja suuremõõtmeliste rehvide valikusse lisandunud uued suurused firmadelt Kenda, Deestone, STARCO ja Voltyre. STARCO tootevalik tööstustehnika rehvide osas kasvas 186-lt 419-le artiklile.

Mototehnika rehvid

Peamiseks uudiseks mototehnika rehvide segmendis on see, et lähiajal ilmuvad firma ladudesse kõik populaarsed suurused Kenda maanteemootorrataste rehvidest. Samuti on tootevalik täienenud uute suuruste ja mudelitega Kenda ja Deestone rehvidest ATV-dele, krossimootorratastele ja kartidele. STARCO tootevalik mototehnika rehvidesegmendis kasvas 149-lt 202-le artiklile.

Veoautode rehvid

Varsti ilmub meie tootevalikusse uus tootesegment – veoautode rehvid tootjatelt Windpower ja Deestone. Oleme kindlad, et meie praegused ja tulevased kliendid hindavad seda uuendust kõrgelt.

Meie sortiment laieneb ka edaspidi, et klientide vajadustele maksimaalselt hästi vasta. Kui Teil aga ei õnnestunud vajalikku suurust leida, siis teatage meile kindlasti. Hoolitseme selle eest, et vastava suurusega rehvid ilmuksid piisavas koguses meie lattu.


Tootevaliku, hindade ja koostöötingimustega täpsemaks tutvumiseks pöörduge palun meie müügikontorisse:

STARCO-E OÜ | Lõõtsa 5, Ülemiste City, Tallinn | 11415 | Estonia

Loendisse naasmiseks