BKT toob turule uue 70-seeria AGRIMAXFACTORI – tehnoloogia ja kauni disaini meistriteose

15.12.2022

Uue seeria põhiomadused on suurepärane stabiilsus ja juhitavus, mistõttu see sobib ideaalselt nii transpordi- kui ka mullatöödeks. Ja esmakordselt on BKT tootel E-READY logo, mis rõhutab ettevõtte pühendumust elektritranspordile.

EIMA (Bologna), 9.–13. november 2022 BKT olulised uuendused. India rahvusvaheline ettevõte toob turule BKT uue traktoritele mõeldud 70-seeria AGRIMAXFACTORi, mis sobib ideaalselt nii transpordi- kui ka mullatöödeks.

AGRIMAXFACTOR on uue nime ja identiteediga rehv ning järjekordne tõend BKT pühendumusest pakkuda üha nõudlikumale turule alati uusi lahendusi. Praegusel juhul on see ettevõtte vastus suuremate rehvide nõudlusele. Lähtudes turusuundumuste ning klientide ja kasutajate tagasiside põhjalikust uurimisest on BKT tõepoolest kindlaks teinud, millistele valdkondadele ta arendustegevuses keskendub. Selle tulemusena on ettevõte välja töötanud täiesti uue toote, mis on täis silmapaistvaid ja uuenduslikke omadusi, mis teevad sellest nii tehnoloogia kui ka kauni disaini meistriteose.

Turvisemustrit on tehnilise poole pealt parandatud: õnarused on pikemad ning nende suunda ja nurka on muudetud, et tagada parem juhitavus ja sujuv sõit.

Suurepärase stabiilsuse ja tundliku juhitavuse ka suurel kiirusel ja raskustega töötamisel tagab erakordselt tugev polüestrist karkass, mida kasutatakse nailoni asemel. Täpsemalt on konstruktsioonis kuus polüestervööd ja neli tugevat polüestrikihti, mis tagavad igal kiirusel suure stabiilsuse. Veel üks uue toote eelis on suurem mugavus.

Aga see pole veel kõik. AGRIMAXFACTOR kannab esimese tootena logo „E-READY“, mis on märk BKT pühendumisest elektritranspordile, mida laiendatakse kõikidele selle kategooria alla kuuluvatele toodetele. See rõhutab ka BKT pühendumust ennetada turu vajadusi uuendusliku ja spetsiifilise tehnoloogia abil. Elektrisõidukid esitavad uusi väljakutseid ja neil on teistsugused vajadused, mis nõuavad rehvi suurt pöördemomenti ja massi. Suure pöördemomendi tõttu on vaja uusi turvisemustreid ja kulumiskindlamaid segusid.

Tähelepanuta ei tohi jätta ka uue toote erakordselt kaunist välimust. Rehvil olevas AGRIMAXFACTORi logos kasutatakse sama eksklusiivset BKT fonti ja selle keskel on dünaamilise kujuga esiletõstetud F, mis tähistab FACTORit.

AGRIMAXFACTOR on suurepärane uus liitlane, mis töötab erinevates oludes nii põllul kui ka maanteel ning on juba saadaval kolmes suuruses: 600/70R30, 710/70R42, mis on tähistatud koormusindeksi/kiiruse sümboliga 173D, ja 710/70R42, mis on tähistatud koormusindeksi/kiiruse sümboliga 176D. Väljatöötamisel on veel 12 suurust, mis on turule toomiseks valmis 2023. aasta esimeses pooles.


Pildigalerii