BKT esitleb uut rehvi Multimax MP 538

18.10.2022

BKT uus ideaalselt lume ja jää jaoks sobiv radiaalrehv  ühendab vastupidavuse, suure kandevõime ja erakordse veojõu. See laiendab veelgi MULTIMAX-i seeriat, mis on mõeldud põllumajandustööstuslike rakenduste jaoks suurte kiiruste ja raskete koormate korral. Uute toodete seas on ka MULTIMAX MP 540 lisasuurused: 335/80R18 ja 365/80R20.

Seregno (Itaalia), 6. september 2022 – BKT täiustab oma tootevalikut uue põllumajandustööstusliku rehviga MULTIMAX MP 538, mis on mõeldud eri tüüpi masinatele ja rakendustele: jääl ja lumel töötavatele teehöövlitele ja laaduritele, aga ka teleskooplaaduritele, universaalsõidukitele ja teehooldusmasinatele.

Spetsiaalselt välja töötatud turvisemuster tagab suurepärase veojõu. Lisaks võimaldab toode tänu tugevale terasvööga mantlile vedada raskeid koormaid suurel kiirusel. MULTIMAX MP 538 on erakordselt vastupidav radiaalrehv, mis on praegu saadaval suuruses 405/70 R 20 MPT.

BKT uusim toode laiendab MULTIMAX-i seeriat – see hõlmab põllumajandustööstuslikeks rakendusteks ideaalselt sobivaid rehve, mis on välja töötatud suurte kiiruste ja raskete koormate jaoks.

Samasse seeriasse kuulub MULTIMAX MP 540, millele BKT lisas hiljuti kaks uut suurust: 335/80 R 18 ja 365/80 R 20. See on mitmeotstarbeline rehv, mis on mõeldud universaalsõidukitele, mida kasutatakse linna- ja hooldustöödel. Selle peamisteks omadusteks on suurepärane torkekindlus ning tõhus toimivus kõval pinnasel ja asfaldil. Rehvi eristab tipptasemel veojõud ja tugev karkass, mis võimaldab vedada raskeid koormaid suurel kiirusel.

MULTIMAX-i seeriasse kuulub palju mudeleid, sh järgmised silmapaistvad ja mitmekülgsed tooted.

  • Universaalsõidukitele mõeldud MULTIMAX MP 513. Tänu tugevale terasvööga mantlile suudab see vedada raskeid koormaid suurel kiirusel. Lisaks pakub see suurepärast sõidumugavust ja veojõudu, aga ka väga häid isepuhastuvusomadusi.
  • MULTIMAX MP 527 on mitmeotstarbeline toode, mis on mõeldud kasutamiseks teleskoop- ja kompaktlaaduritel põllumajandustööstuslikes rakendustes. Tugev küljeosa tagab maksimaalse stabiilsuse ja spetsiaalne segu muudab selle usaldusväärseks ning lõike- ja rebenemiskindlaks.
  • MULTIMAX MP 522 on välja töötatud kõigiks tõstmis- ja laadimistöödeks põllumajandustööstuslikus sektoris, tagades maksimaalse stabiilsuse ja veojõu. See on töökindel tänu spetsiaalsele segule, mis muudab selle erakordselt vastupidavaks.

Need tooted ja kõik täiendused, mis laiendavad BKT rehvivalikut, näitavad, et India rahvusvaheline ettevõte on tähelepanelik kasutajate vajaduste, suundumuste ja turu suhtes, pakkudes sobivaid ja spetsiifilisi lahendusi kõikidesse oludesse.

Pildigalerii