BKT rehvid mäetööstusmasinatele. Rehvisari EARTHMAX: spetsiaalselt välja töötatud karjääride ja šahtide rasketesse tingimustesse.

07.09.2021

Seregno (Itaalia), 30. august 2021. Kivise ja ebaühtlase maastikuga kaevandused on transpordivahendile ja eelkõige sellele paigaldatud rehvidele paras katsumus.

Seepärast vajavad juhid töökindlaid ja vastupidavaid rehve, mis taluvad lööke ja kahjustusi. Need rehvid kestavad kauem, pakkudes samal ajal ka suurepärast veojõudu ja stabiilsust. Rehvi vahetamine kahjustuste või muude probleemide tõttu ei ole mitte ainult kulukas, vaid vähendab ka jõudlust.

Seetõttu otsustas BKT selle kasutusala jaoks välja töötada spetsiaalsed rehvid, uurides põhjalikult tüüpilisi töötingimusi.

BKT panus mäetööstuse arengusse: rehvisari EARTHMAX

BKT tootesarja EARTHMAX rehvid on ette nähtud kõige raskemate kasutustingimuste jaoks. See ulatuslik radiaalrehvide sari on välja töötatud tööpinnale mõjuva koormuse jaotuse optimeerimiseks ning on mõeldud kasutamiseks karjäärikalluritel, rataslaaduritel, buldooseritel ja teehöövlitel.

Kõigi EARTHMAX-rehvide eripära on metallkarkassiga konstruktsioon, mis tagab rehvide vastupidavuse välismõjudele. Metallkarkassi tähtsus avaldub siis, kui teel on takistusi, mis võivad rehvi torgata või selle karkassi kahjustada.

Valikus on kolm suurte rehvide mudelit, mis sobivad täiuslikult mäetööstuse karmide tingimuste jaoks.

Rehv EARTHMAX SR 46 sobib paigaldamiseks karjäärikalluritele, mis sõidavad kivisel pinnal. See on spetsiaalselt ette nähtud raskete koormate transportimiseks ja on tänu metallkarkassile väga lõikekindel. Spetsiaalne turvisemuster klotside ja soontega kogu ümbermõõdul tagab suurepärase vastupidavuse kahjustustele ning parandab kurvisõiduomadusi.

Mudel EARTHMAX SR 45 on ette nähtud kasutamiseks karjäärikalluritel ning see paistab silma klotside erilise paigutuse ja kõrgema turvisemustri poolest. See tagab ka rehvi pikema kasutusea.

Rehv EARTHMAX SR 53 klassiga L-5 on ette nähtud rasketes tingimustes töötavatele laaduritele. Selle turvis on valmistatud lõikekindlast kummisegust. Lisaks on sel suurepärased isepuhastuvad omadused kivide ja muude soontesse kinnijäävate võõrkehade suhtes.

Ülisuured rehvid

Vastuseks tarbijate nõudlusele on BKT toonud turule rehvimudeli EARTHMAX SR 46 ülisuure versiooni karjäärikalluritele, mis töötavad kaevandustes, tammidel ja muudel suurtel ehitusplatsidel. See on suurim rehv, mida BKT on kogu oma ajaloo jooksul tootnud – 33.00 R 51. Rehvi läbimõõt on üle kolme meetri ja see kaalub 2400 kg.

Uue ülisuure versiooni turuletoomine oli strateegiline otsus, sest nii kohaneb BKT mäetööstuse uute suundumustega.

BKT veebisait meediakajastusteks: www.bkt-tires.com/ww/en/press-room


Ettevõttest BKT:

Balkrishna Industries Ltd. (BKT) Indias baseeruv rehvitootja. BKT kontsern toodab ja uuendab pidevalt laia ja tänapäevast maastikurehvivalikut, mis on spetsiaalselt välja töötatud põllumajanduse, tööstuse, kaevandus- ja mäetööstuse, samuti suurendatud läbivusega masinate ja aiandustehnika vajaduste tarvis. BKT uuenduslike lahenduste valikus, mis on välja töötatud klientide väga erinevate vajaduste rahuldamiseks, on üle 2700 toote, mida esitletakse üle kogu maailma üle 160 riigis.

Pildigalerii