BKT suurendab märgatavalt Bhuji tehase tootmisvõimsust.

21.03.2022

BKT tootmisüksus Bhujis laiendab oluliselt põllumajandusmasinate radiaalrehvide tootmist, et vastata kasvavale nõudlusele kogu maailmas. BKT Bhuji tehas suurendab rehvide tootmisvõimsust 50 000 tonnini.

Seregno (Itaalia), 4. märts 2022 – BKT veeretas täna oma uuest laiendatud Bhuji tehasest välja esimese põllumajandusmasina radiaalrehvi. See projekt on 95 miljoni euro suuruse investeeringu haripunkt.

Pärast 22. mail 2021 alanud murrangulisi tegevusi on BKT suutnud selle saavutada rekordiliselt kiire ajaga ehk vähem kui aastaga. Sellega lisab kontsern oma kasvuloole veel ühe tähtsa peatüki. Uus 48 562 m² suurune tehas saavutab täieliku tootmisvõimsuse (50 000 tonni) kuue kuu jooksul.

BKT on otsustanud oma rehvitootmist märkimisväärselt laiendada, et rahuldada üleilmselt kasvavat nõudlust rehvide järele, eelkõige põllumajandussektoris.

„Nõudlus põllumajandusmasinate rehvide järele kasvab kogu maailmas,“ kinnitab BKT juhatuse esimees ja tegevjuht Arvind Poddar. „See näitab selgelt, et sektori kasv jätkub ning praegune laienemine, mis vastab ettevõtte arengu ja kvaliteedi visioonile, täidab meie püsiklientide ootusi. Ühel raskeimal ajal, mida maailm on 2021. aasta pandeemia tõttu näinud, võtsime vastu strateegia, mis aitas rahuldada ka kõige nõudlikumate klientide vajadusi ja tarnida nende nõuetele vastavaid tooteid. Tunneme, et on aeg tegutseda ja anda endast parim, et järgida meie pühendumust klientide kasvavate vajaduste täitmisele. See laienemine on meie vastus üleüldisele nõudluse suurenemisele.”

BKT dünaamiline missioon on pidev laienemine ja kasv koos kvaliteetsete toodetega ning see tegevus on kooskõlas meie eesmärgiga saada üheks juhtivaks tootjaks maailmas.

Tootmisüksuses on tipptehnoloogiaga masinad ja infrastruktuurirajatised, sealhulgas suurepärane töökeskkond. Üksus asub Indias Gujarati osariigis Bhujis, umbes 60 km kaugusel Araabia mere ääres asuvast Mundra sadamast. See lihtsustab BKT toodete tarnimist enam kui 160 riiki üle kogu maailma.