BKT toob turule uue rehvi FL 695

04.08.2022

BKT uusim tootemudel on tipptehnoloogiline põllumajandus- ja tööstusrehv ehitus- ja põllumajandushaagistele.

Seregno (Itaalia), 14. juuni 2022 – Iga ettevõtte tehnikapargis on haagised väga olulisel kohal. Neile langeb vastutusrikas ülesanne üha raskemate koormate vedamisel olenemata sellest, kas tööd tehakse maanteel või põllul. Kindlasti ei saa haagiseid pidada traktoritega võrreldes teisejärgulisteks, kuna suur osa töö tootlikkusest oleneb just neist. Seega on tootlikkuse huvides haagistele jõudluse suurendamiseks sobivate ja spetsiaalsete rehvide valik väga tähtis.

Aktiivse turuolukorra jälgijana on BKT järjekordselt reageerinud kasutajate vajadustele, pakkudes uut toodet ka kõige karmimates transpordirakendustes töötavatele haagistele.

Rehv FL 695 on uuenduslik, just ehitus- ja põllumajanduslike transpordirakenduste eripära silmas pidades kavandatud toode. See radiaaltüüpi rehv on erakordselt tugev ja vastupidav tänu tugevale mitmekihiliste teraskihtidega kerele, mis pakub kaitset torgete eest. See on valmistatud spetsiaalsest kummisegust, mis aitab suurendada vastupanuvõimet lõikevigastustele.

FL 695 eristub oma eripärase disainiga keskplokimustriga turvisemustri poolest, mis tagab suurepärase stabiilsuse ja vastupidavuse igas olukorras ka suurte koormuste korral. Sügav turvis tagab pikaealisusele lisaks optimaalse isepuhastuvuse kombineeritud maantee-/põllupinnal liikumisel.

Kõik need edu tagavad funktsioonid teevad rehvist FL 695 usaldusväärse kaaslase mis tahes raskusega transporttöödeks.

Praegu on rehv saadaval mõõdus 650/55 R 26.5.

Uus rehvimudel täiendab BKT mitmekesist rehvivalikut, mis muu hulgas järgib selgelt määratletud filosoofiat: mida eripärasem ja igale vajadusele paremini kohandatud toode on, seda jätkusuutlikumaks see muutub. Õige rehvivalik iga töö jaoks hoiab ära enneaegse kulumise ja vähendab veeretakistust. See tagab toote suurema kestvuse, väiksema kütusekulu ja keskkonnamõju. BKT pakub ligi 3200 spetsiifilist, paljudele eri rakendustele ja turusegmentidele mõeldud toodet.

Kahtlemata on tegu lihtsalt uusima, ent mitte viimase uudismudeliga.

Pildigalerii