Ettevõte BKT esitleb uut rehvimudelit EARTHMAX SR 412

15.03.2021

EARTHMAX SR 412 — uudistoode sarjas EARTHMAX. Sellel on suurepärane vastupidavus kahjustustele, see tagab stabiilsuse mis tahes töödel ning on ideaalne valik paigaldamiseks kallurveokitele, laaduritele ja dumperitele.

Sereno (Itaalia), 8. märts 2021 – nüüdsest on BKT rehvivalikus üle 2700 versiooni. Uusimaks täienduseks sai rehvimudel EARTHMAX SR 412 šarniirliigendraamiga kallurveokitele, laaduritele ja dumperitele.

Suurepärane stabiilsus ja suurem vastupidavus kahjustustele – need on uuendatud mudeli peamised eripärad. Tänu metallkarkassile sobib rehvimudel EARTHMAX SR 412 raskeveotöödeks. Sellel rehvimudelil on ka suur vastupidavus lõike- ja torkekahjustustele. Unikaalse mustriga E-4-turvis tagab erakordsed veoomadused ja tõhusa temperatuuritaluvuse. EARTHMAX SR 412 turvise suured mustriplokid tagavad kindla haardumise aluspinnaga, mis aitab suurendada masina juhitavust ja manööverdusvõimet. Mudel EARTHMAX SR 412 on saadaval kahes mõõdus: 29.5R25 ja 750/65R25.

Uus toode on lisatud sarja EARTHMAX, mis on mõeldud kasutamiseks kõige ekstreemsemates ja karmides tingimustes. Need rehvid sobivad paigaldamiseks kallurveokitele, rataslaaduritele, dumperitele ja teehöövlitele. Selle rehvimudeli kasutamisel on tagatud masinate usaldusväärne töö ja ühtlane koormusjaotus, samuti juhtide mugavus ja ohutus.

Tootesarja EARTHMAX uuendamist alustati aastal 2008. Nüüd on selles sarjas üle 20 mudeli, millest igaüks on saadaval eri versioonides ja eri mõõtmetega. Uus EARTHMAX SR 412 on tõestus BKT pühendumusest töötada välja mudeliversioone, mis vastavad lõppkasutaja igasugustele vajadustele. Tootesarja EARTHMAX rehvidel on täismetallist karkass, mistõttu on need vastupidavad torke- ja võõrkehade läbistus- või muudele kahjustustele. Sellepärast sobivad sarja EARTHMAX rehvid ideaalselt kasutamiseks suurtel ehitusplatsidel, karjäärides ja kaevandustes.

Uus mudel saabus müügile vaid paar kuud pärast seda, kui avalikustati BKT ajaloos seni suurima rehvimudeli EARTHMAX SR 468 prototüübi loomine. Kõik see kinnitab meie teadus- ja arendusmeeskondade pühendumust ning soovi otsida ja leida uusi lahendusi, mis aitavad klientidel ees seisvaid ülesandeid tõhusalt täita.

Võtmesõnad: kliendile orienteeritus. Nagu alati ettevõtte BKT puhul.

BKT pressikeskus: www.bkt-tires.com/ww/en/press-room


Ettevõttest BKT

Balkrishna Industries Ltd (BKT) — Indias paiknev rehvitootmisettevõte. BKT Grupp pakub laia ja pidevalt uuenevat maastikurehvivalikut, mis on spetsiaalselt välja töötatud põllumajanduse, tööstuse, kaevandus- ja mäetööstuse, samuti suurendatud läbivusega masinate ja aiandustehnika vajaduste tarvis. BKT uuenduslike lahenduste valikus, mis on välja töötatud klientide erisuguste vajaduste rahuldamiseks, on üle 2700 toote, mida müüakse kogu maailmas üle 160 riigis. Lisateavet saab veebisaidilt www.bkt-tires.com.