Ettevõttele BKT omistati ettevõtte Caterpillar SQEP kuldsertifikaat

15.01.2021

Seregno (Itaalia), 13. jaanuaril 2021. a.

Caterpillar autasustas BKT Buja tehast Gold SQEP tarnijate hindamisprogrammi põhjal kuldsertifikaadiga, tunnustades sellega möödunud aastal saavutatud tipptaset ja tarnekontrolli.

See on verstapost ettevõtte BKT lipulaeva staatusesse pürginud Buja tehase arengus. Buja tehas, mis avati 2015. aastal, on üks ettevõtte kõige uuenduslikumaid tootmisettevõtteid. See toimib autonoomselt ja eesrindlikuna nii tootmisvõimaluste kui ka töötajatele väljaarendatud taristu vallas.

Siin valmistatakse CATi tehnikale EARTHMAX-radiaalrehve. Need rehvid on välja töötatud selleks, et optimeerida tööpinnale mõjuva koormuse jaotust, ning on mõeldud kasutamiseks kallurautodel, frontaallaaduritel, buldooseritel, teehöövlitel ja muul mitmeotstarbelisel eritehnikal. EARTHMAX-rehvide eripära on ka metallkarkassiga konstruktsioon, mis tagab tugevuse ja parema koormuse jaotumise.

SQEP kuldsertifikaat ei kinnita üksnes India päritolu rahvusvahelise ettevõtte BKT pühendumust, mis on suunatud logistika ajakohastamisele ja uuenduslike kvaliteetrehvide loomisele, vaid rõhutab ka edukat koostööd ettevõtete Caterpillar ja BKT vahel, mis on aluseks veelgi tugevamale partnerlusele tulevikus.

„See prestiižne sertifikaat on meile eriti oluline,“ ütles Arvind Poddar, BKT esimees ja tegevdirektor. — „Oleme uhked ettevõttelt Caterpillar saadud tunnustuse üle ja loodame, et lähiaastatel ei taga me mitte ainult rangeid kvaliteedistandardeid ja toote kasutusomadusi, vaid teeme ka märkimisväärseid edusamme nende edasisel parendamisel. Koostöö meiega tähendab kestvat arengut ja edasiliikumist.“


Ettevõttest BKT
Balkrishna Industries Ltd. (BKT) — Indias asuv rehvitootmisettevõte. BKT Grupp pakub laia ja tänapäevast maastikurehvivalikut, mis on spetsiaalselt välja töötatud põllumajanduse, tööstuse, ehituse, mäetööstuse ja muu eritehnika vajaduste tarvis. Ettevõtte BKT uuenduslikud lahendused on välja töötatud kõige keerukamates tingimustes kasutatavatele rakendustele ja hõlmavad üle 2700 160 riigis müüdava toote. www.bkt-tires.com.