Ettevõttele BKT omistati ettevõtte Caterpillar sqep-plaatinasertifikaat

31.08.2021

Seregno, Itaalia, 18. august 2021 – BKT on Caterpillarilt saanud uue sertifikaadi SQEP (tarnijate kvaliteeditaseme tõstmise protsess) ja see on tõstetud 2021. aastaks kuldtasemelt plaatinatasemele.

Selle olulise auhinnaga tunnustatakse tarnijaid, kes on aasta jooksul näidanud kõrgeimat kvaliteedi- ja protsessijuhtimise taset.

Ettevõte BKT on eriti paistnud silma olulise panusega eestvedamise, kvaliteedi, teeninduse ja klienditoe valdkonda. See pühendumus laieneb kogu ettevõttele, alates projekteerimisest ning lõpetades tootmise ja pideva klienditoega.

Selles seisnebki ettevõtte BKT peamine edu. SQEP-plaatinasertifikaat ei kinnita üksnes India päritolu ettevõtte pühendumust, mis on suunatud logistika tänapäevastamisele ja uuenduslike kvaliteetrehvide loomisele, vaid rõhutab ka edukat koostööd ettevõtte Caterpillar ja BKT vahel, mis on aluseks veelgi tugevamale partnerlusele tulevikus.

„Oleme selle tulemuse üle uhked,“ ütles BKT esimees ja juhatuse liige Arvind Poddar. „Me ei ole mitte ainult kinnitanud oma tööprotsesside parimat kvaliteeti, vaid ka ületanud selle ning saavutanud kõrgeima võimaliku taseme. Seda näitab selgelt mainekalt ettevõttelt Caterpillar saadud sertifikaat. Kuid me ei jää loorberitele puhkama. Jätkame oma standardite ja tarnijatega koostöö parendamist. BKT ajalugu – see on pideva arengu ja edasiliikumise ajalugu.“

BKT veebisait meediakajastusteks: www.bkt-tires.com/ww/en/press-room.


Ettevõttest BKT

Balkrishna Industries Ltd. (BKT) – Indias paiknev rehvitootmisettevõte. BKT Grupp toodab ja uuendab pidevalt laia ja tänapäevast maastikurehvivalikut, mis on spetsiaalselt välja töötatud põllumajanduse, tööstuse, kaevandus- ja mäetööstuse, samuti suurendatud läbivusega masinate ja aiandustehnika vajaduste tarvis. BKT uuenduslike lahenduste valikus, mis on välja töötatud klientide väga erinevate vajaduste rahuldamiseks, on üle 2700 toote, mida esitletakse üle kogu maailma üle 160 riigis. Külastage meie veebisaiti www.bkt-tires.com.