Mida kõike peate teadma Agrimax V-Flecto rehvide kohta

15.06.2021

BKT pühendab spetsiaalse BKT Networki episoodi VF-tehnoloogiaga rehvile, mis on mõeldud suure võimsusega traktorite jõudluse parandamiseks.

Seregno (Itaalia), 31. mai 2021 – Paindlikkus, tõhusus ja võimsus on tänapäevaste põllumajandustootjate peamised nõuded ja vajadused, kes valivad oma põllutöödeks üha võimsamaid ja paremini varustatud masinaid, mis suudavad hakkama saada eriti suurte töökoormustega.

See on arengu alus AGRIMAX V-FLECTO rehvidele, mis on välja töötatud suure võimsusega traktorite jõudluse suurendamiseks ja millele BKT on pühendanud BKT võrgus spetsiaalse episoodi.

AGRIMAX V-FLECTO rehvide omadused

See on revolutsiooniline toode, mis on välja töötatud põllumajandustootjate töö, aja ja ressursside optimeerimiseks tänu VF-tehnoloogiale, mis võimaldab koormust maksimeerida ilma rehvirõhku muutmata. AGRIMAX V-FLECTO suudab transportida 40% suuremat raskust kui tavaline sama suuruse ja sama soovitatud veljega rehv.

See omadus ei ole kasulik mitte ainult põllumehele, kes suudab vedada raskemaid koormaid lühema aja jooksul, vaid eelkõige ka pinnasele tänu rehvi laiemale jalajäljele ja turvisemustri 10% suuremale laiusele. AGRIMAX V-FLECTO rehvid aitavad vältida pinnase tihendamist, tagades niiviisi maa viljakuse säilimist ja seega ka põllukultuuride kõrget kvaliteeti.

Suur eelis on sel juhul vastupidavus, mis on 10% suurem kui tavalisel samaväärselt tootel, mis annab eelise farmitöö tootlikkuse ja optimeerimise seisukohast.

Ülimalt vastupidav karkass ja spetsiaalne tugevdatud rehvi kand võimaldavad AGRIMAX V-FLECTO rehvidel kasutada ära traktori kogu potentsiaali nii põllul kui ka maanteel, kus on suuremad kiirused (kuni 65 km/h).

Katsed

BKT Networki episoodis uuritakse tulemusi katsetel, mis kaasnesid AGRIMAX V-FLECTO ja üldiselt kõigi BKT-tooteseeria rehvide turule toomisega. Katsed on väärtuslikud ja olulised vahendid uute lahenduste tõhususe ja toimivuse kontrollimiseks.

AGRIMAX V-FLECTO rehvide puhul võrdles BKT kõrgetasemelise jõudluse tagamiseks neid muude standardlahenduste ja konkureerivate kaubamärkidega. Katsed koosnevad väli- ja sisekatsetest, millele on lisatud objektiivsed ja subjektiivsed katsed, mis aitavad hinnata rehvi aja ja kulude suhtes selliseid tegureid nagu ohutus, mugavus ja efektiivsus.

Üks olulisemaid katseid on eelkõige põllumajanduslike rehvide puhul veojõukatse: mida vähem rehv katse ajal libiseb, seda suurem on toote puhul tagatud efektiivsus ja kütusesääst.

„Kontrollime põllul tehtavate veojõukatsete käigus rehvide libisemist kuni 25%, st maksimaalse tasemeni, mida saab kõige raskemate tööde (näiteks kündmise) puhul mõõta.“ „Mõnel juhul on uute lahenduste väljatöötamisel ja konkreetsete võrdluste puhul libisemine koguni 40%“, ütleb BKT põllutöömasinate insener Piero Torassa. „Peale selle korratakse katseid lühikese aja jooksul mitu korda, et saavutada usaldusväärsed ja ühtsed tulemused ning andmed.“

Erinevatel katse etappidel hinnatud olulised omadused on traktori juhitavus ja sõidumugavus. Mõlemal juhul tehakse konkreetsete andurite abil erinevad objektiivsed katsed, mis koguvad ja analüüsivad jõudlusandmeid. Subjektiivsed katsed näevad ette, et professionaalsed juhid hindavad mitmesuguseid sõiduki juhitavusega seotud tegureid, näiteks ülejuhitavust, kurvisõitu, löögisummutust jne.

Spetsiaalsete katsete abil mõõdetakse ka rehvide jalajälge. Selleks on BKT välja töötanud ja patentinud spetsiaalse katse, et mõõta rehvide 3D-jalajälge väga kiiresti, kasutades fenoolkäsna, mis asetatakse katsete ajal rehvide alla. Tänu oma omadustele ja konsistentsile võimaldavad käsnad enne külvitöid simuleerida rehvide kokku pressimist mullal.

BKT töötab pidevalt nüüdisaegse põllumajanduse lahenduste väljatöötamise nimel, vastates operaatorite vajadustele ja hoides samal ajal tänu VF-tehnoloogia kasutamisele ka mulla tervist.

Lisateabe saamiseks registreeruge tasuta võrgus ja vaadake episoodi: https://www.bkt-network.com/bkt-training/training-agrimax-v-flecto-episode

Liituge BKT pressiruumiga: www.bkt-tires.com/ww/en/press-room


BKT kohta

Balkrishna Industries Ltd. (BKT) on Indias paiknev tootmisettevõte. BKT grupp toodab ulatuslikus ja nüüdisaegses valikus maastikusõidurehve, mis on mõeldud spetsiaalselt põllumajanduses, tööstuses, mullatöödel, kaevandustes, sadamates, ATV-del ja aiatööstuses kasutatavatele sõidukitele. BKT uuenduslikud lahendused on loodud vastama kõige rangemate nõuetega kasutusvaldkondadele ja hõlmavad üle 2700 erineva toote, mida müüakse üle 160 riigis üle maailma. Külastage veebisaiti www.bkt-tires.com.

Pildigalerii