BKT uudistooted uus tööstuslik kummiroomik MULTIFORCE BK T91

18.04.2023

See uus toode, mis on osa BKT uuest tööstuslikust kummiroomikute seeriast, on suurepärane näide BKT uuenduslikkusest kasutajate vajaduste rahuldamisel. MULTIFORCE BK T91, mis on ette nähtud kompaktsetele roomiklaaduritele, paistab silma erakordse vastupidavuse ja stabiilsuse ning väljapaistva jõudluse poolest igal maastikul ning suurepärase juhitavuse poolest isegi kitsastes kohtades.

Seregno (Itaalia), 3. aprill 2023 – BKT, mis on tuntud kui üks peamisi tegijaid ülemaailmses rehvitööstuses, alustas uut ajastut, kui sisenes 2022. aasta novembris uude turusegmenti, milleks on kummiroomikud. Messidel SIMA ja EIMA andis BKT avalöögi oma esimesele kummist roomikute seeriale AGRIFORCE, mis on mõeldud põllumajanduslikuks kasutuseks. See turu-uuendus ja eelkõige esimese traktoritele mõeldud prototüübi AGRIFORCE BK T71 turuletoomine, millel on tugev konstruktsioon koos ahvatleva disainiga, saavutas kohe suure edu.

Vaid mõned kuud hiljem, nagu anti teada hiljuti Las Vegases toimuval ConExpo-messil, on BKT valmis tutvustama ka uut tootesarja tööstus- ja ehitusrakenduste jaoks. Tegemist on pidevalt arenevate sektoritega, mille puhul on globaalse turu väljakutsetega toimetulekuks hädavajalik pidev teadus- ja arendustegevus, et leida tõhusamaid ja spetsiifilisemaid tooteid.

Selles kontekstis on kummist roomikud osutunud teatud rakendustes väga tõhusaks, sest need suudavad parandada masinate ja sõidukite liikuvust ja stabiilsust keerulistes ja nõudlikes oludes. BKT uhiuus tööstus- ja ehitussektorile mõeldud kummist roomikute seeria MULTIFORCE on tõepoolest loodud taluma karmi tingimusi eelkõige sellistel rasketel pinnastel nagu agressiivne asfalt, muda, kivid, praht ja ebatasane maastik. Uus roomikuseeria on valmistatud hõõrdumis- ja kulumiskindlatest materjalidest, mis tagab toote pika kasutusaja. Samal ajal pakub see tooteseeria masinajuhtidele mugavat ja ohutut sõitu, vähendades väsimust ja vibratsiooniga seotud probleeme.

Esimene tööstuslik roomikutüüp MULTIFORCE BK T91 mis on ette nähtud kompaktsete roomiklaadurite (CTL) jaoks materjalikäitluses, on valmis lähinädalatel rahvusvahelistele turgudele jõudmiseks.

MULTIFORCE BK T91 on ideaalne toode, mille saab paigaldada kompaktsetele roomiklaaduritele, mida kasutatakse rasketes töötingimustes. Protektor on valmistatud kõrgtehnoloogilisest segust, mis tagab maksimaalse vastupidavuse sisselõigete, rebendite ja kulumise vastu. Need on peamised tegurid, mis võivad mõjutada vastupidavust ja toote jõudlust. Materjali spetsiaalne koostis ühendab endas unikaalsed omadused ja erakordse vastupidavuse, mis muudab roomiku sobivaks igapäevaseks kasutamiseks karmides tööstuskeskkondades. Lisaks on MULTIFORCE BK T91 tugevdatud suure tõmbetugevusega terastraatidega, mis suurendab jõudlust võrreldes traditsiooniliste toodetega, vähendades niiviisi seisakuid ja hoolduskulu seoses kulunud roomikute vahetamisega.

Roomikul MULTIFORCE BK T91 on agressiivne, C-kujuline ja suure arvu servadega turviseprofiil, mis tagab lisaks tipptasemel veojõudlusele ka erakordse haardumise maastikul. Selle tulemusena sobib roomik eriti hästi erinevate pinnaseolude jaoks nii maanteel kui ka väljaspool, näiteks savile, mudale, asfaldile, kruusale ja liivale.

MULTIFORCE BK T91 teine eriline omadus on selle erakordne ja täpne manööverdusvõime isegi kitsastes ruumides ilma, et see kahjustaks kaupu ja ümbritsevat keskkonda – see on kõikide materjalikäitlusoperatsioonide puhul oluline tegur, mis tähendab tõhusamat tööd ja tootlikkuse kasvu. Uus MULTIFORCE BK T91 võimaldab masinajuhtidel teha oma tööd kiiremini ja ohutumalt isegi äärmuslikes ja nõudlikes oludes.

Lühidalt öeldes on MULTIFORCE BK T91, mis on praegu saadaval viies suuruses: 450 × 86 × 52, 450 × 86 × 55, 450 × 86 × 56, 450 × 86 × 58, 450 × 86 × 60, usaldusväärne partner, mis vähendab märkimisväärselt seadmete asenduskulu, tagades toote pika eluea. See on aspekt, mis on alati olnud BKT jaoks oluline ja mis nüüd muutub üha tähtsamaks ka säästlikkuse seisukohast.

Kui innovatsioonivajadus, tähelepanu kasutajate nõudmistele ja teadusuuringud käivad käsikäes, on BKT kohe valmis ja esirinnas uute täiustatud lahenduste leidmisel. See rollimudel on eeskujuks, kui tegemist on otsese dialoogi loomisega kasutajatega ning pakkumise ja nõudluse sünergiaga.

Pildigalerii