07.02.2017 nimetati piiratud vastutusega äriühing STARCO-E OÜ piiratud vastutusega äriühinguks Bohnenkamp (Bohnenkamp OÜ)

07.02.2017

Lugupeetud STARCO-E OÜ kliendid ja koostööpartnerid! Anname teada, et meie ettevõtte nimi muutus.

07.02.2017 nimetati piiratud vastutusega äriühing STARCO-E OÜ piiratud vastutusega äriühinguks Bohnenkamp (Bohnenkamp OÜ).

Tegemist oli ettevõtete Bohnenkamp AG (Saksamaa) ja STARCO Europe A/S (Taani) vahelise äristrateegia tugevdamise leppe lõpliku vormistamisega. Nagu juba varem teada andsime, siis läks ettevõte STARCO Eastern Group alates 1. juulist 2016 kontserni Bohnenkamp Group koosseisu. See on võimaldanud muuta ettevõtte veelgi kindlamaks ja usaldusväärsemaks rehvide, velgede, rattakomplektide ja muude komponentide tarnijaks, täiendada oskusteavet ja viia kliendisuhted uuele tasemele. Saame juba praegu pakkuda suuremat tootesortimenti, suuremaid kauba laovarusid, kvaliteetsemaid tooteid ja teenindust.

Seoses nimemuutusega muutusid ka ettevõtte pitsat, templid ja dokumendipõhi. Kõik muud rekvisiidid, sh registrikood, juriidiline ja tegelik aadress ning pangarekvisiidid jäid samaks.

Täidame kõik enne nimemuutust võetud kohustused ja jätkame tööd uue nimega ilma et juba sõlmitud lepinguid ja muid dokumente oleks vaja muuta, lõpetada või ümber vormistada.

Meie töötajad toetavad kliente jätkuvalt igakülgselt nagu seni.

Täname teid koostöö eest ja usume, et edaspidi jääte meie professionaalse, kogenud ja usaldusväärse ettevõttega veelgi paremini rahule!

 STARCO Bohnenkamp

Tere tulemast ettevõttesse Bohnenkamp!


Lühidalt ettevõttest Bohnenkamp AG

1950. aastal Osnabrückis asutatud Bohnenkamp AG on üks Euroopa juhtivaid tööstus-, põllumajandus-, mäendus- ja muude masinate, samuti veoautode ja haagiste rehvi- ja rattatootjaid. Ettevõte pakub ka laia valikut põllumajandusseadmete telgesid ja muid komponente.

Alates 1. juulist 2016 läks ettevõte STARCO Eastern Group seoses ettevõtete Bohnenkamp AG (Saksamaa) ja STARCO Europe A/S (Taani) vahelise äristrateegia tugevdamise kokkuleppega kontserni Bohnenkamp Group koosseisu.

480 töötajaga ettevõte pakub praegu oma tooteid ja teenuseid Saksamaal, Šveitsis, Austrias, BENELUX-i riikides, Taanis, Rootsis, Soomes, Norras, Slovakkias, Tšehhi Vabariigis, Ungaris ja Poolas. Bohnenkampi idagrupp töötab Lätis, Leedus, Eestis, Venemaal, Ukrainas, Valgevenes ja Kasahstanis.

Usaldusväärne äripartner tänu 65-aastasele kogemusele!

Loendisse naasmiseks