BKT uuendused jätkuvad: esitleme rehvi Ridemax FL 615

09.01.2023

Põllumajanduslike haagiste, paakautode ja laoturite jaoks mõeldud uus pinnalpüsiv radiaalrehv ühendab kasulikke omadusi, mis teeb selle ideaalseks nii maanteel kui ka põllul kasutamiseks.

Seregno (Itaalia), 29. november 2022 – Tänapäeva põllumajanduses kasutatakse raskeid lisaseadmeid, nagu laoturid, paakautod ja muud haagised, et teha põllul tööd ja sõita ühelt maatükilt teisele. Erinevad ülesanded, erinevad olud, erinevad vajadused. See on paljudele põllumajandustootjatelele keeruline mõttekoht, kui tuleb valida õige rehv, mis peab toime tulema maantee ja põllu täiesti erinevate oludega. Kuidas saab rehv sõita üle lahtise pinnase või rohumaa, tagada veojõu maanteel, kanda rasket koormust ja vältida pinnase tihendamist? BKT teab neid proovikive hästi. Siin tuleb mängu rehvitehnoloogia.

Indiast pärit rahvusvaheline maastikurehvide tootja BKT, kes on hiljuti toonud turule mitu tooteuuendust, on tuntud kasutajate vajaduste ärakuulamise poolest. Sel põhjusel on ettevõte välja töötanud toote, mis ühendab palju kasulikke omadusi: RIDEMAX FL 615 on pinnalpüsiv radiaalrehv, mis sobib haagiste, paakautode ja laoturite vabajooksuratastele.

Rehvil RIDEMAX FL 615 on terasvööga konstruktsioon, mis tagab suure torkekindluse ning parema vastupidavuse ja kandevõime. Ümar õlg ja suur kandepind tagavad pinnase vähese tihendamise, mille tõttu on rehv rohumaal tehtavateks töödeks ideaalne. Peale selle iseloomustavad rehvi madal veeretakistus ja parimad isepuhastusomadused, mis muudavad selle eriti sobivaks raske koormuse ja massiga transpordirakenduste jaoks. Kokkuvõtlikult öeldes: RIDEMAX FL 615 tuleb toime suurte kaugustega maatükkide vahel ja kaitseb samal ajal pinnast.

See uudistoode näitab taas, et India rahvusvaheline ettevõte suudab oma laia tootevalikut pidevalt täiustada ja ajakohastada, töötades välja uusi rehve, mis on tõhusad ja sobivad ideaalselt igale vajadusele.  Igaks olukorraks on tõepoolest vaja õiget rehvi.

RIDEMAX FL 615 on praegu saadaval suurusega 800/65 R 32.