Uus mõõt 525/65R20.5 ettevõtte BKT tootesarjas RIDEMAX FL 699

29.05.2021

Tehnoloogiliselt tänapäevased RIDEMAXI rehvid on mõeldud paigaldamiseks põllumajanduslikele ja tööstustraktoritele ning haagistele. Mis ühendab neid rehve? Väike veeretakistus kütusekulu vähendamiseks

Seregno (Itaalia), 11. mai 2021. a. Igaühele oma mõõt. Rehvisarja BKT RIDEMAX mudel RIDEMAX FL 699 sai täienduse uue mõõduga 525/65 R 20.5, mis võttis sisse koha mudeli 24 R 20.5 kõrval.

BKT liigub aktiivselt keskkonnaohutuse suunas ja töötab pidevalt välja uuenduslikke lahendusi. Ettevõtte spetsialistid pööravad suurt tähelepanu kõikvõimalikele mulla kaitsmise meetmetele (võttes arvesse põllumajanduslikke aspekte ja keskkonda), vähendades kütusekulu ja CO2-heidet. Selle käsitlusviisi lahutamatu osa on suunatud klientide vajadustele, mida need muidugi mõista väga hindavad.

Selle töö tulemuseks on RIDEMAX-sarja rehvid, mis on ette nähtud paigaldamiseks traktoritele ja haagistele, täites erinevaid transporditööde ülesandeid põllumajanduse ja tööstuse valdkonnas. Selle rehvimudeli eripära on stabiilsus suurtel kiirustel, suur kandevõime, mis võimaldab vähendada transporditsüklite arvu, ja veeretakistuse vähenemine, mis suurendab kütusesäästlikkust.

Rehvisarja RIDEMAX kuuluvad mudelid RIDEMAX FL 699, RIDEMAX FL 693 M, RIDEMAX FL 690 ja RIDEMAX FL 690 IND haagistele, samuti mudelid RIDEMAX IT 696 ja RIDEMAX IT 697 (M+S) traktoritele.

RIDEMAX FL 699 – see on suurendatud läbivusega rehv põllumajanduslikele haagistele ja tsisternidele. Sellel on täismetallkoortidega tugikarkass, mille tulemusena võimaldab see suurt kandevõimet, mis aitab vähendada transporditsüklite arvu. Selle mudeli tugevdatud küljed suurendavad stabiilsust suurtel kiirustel, muutes sõitmise mugavamaks ja tagades täieliku kontrolli masina üle. Rehv RIDEMAX FL 693 M eristub suurepäraste haardeomaduste poolest. Selle mudeli väljatöötamisel peeti esmatähtsaks sõidumugavust ja puhastumisvõimet. Kiirusindeksid D/E tähendavad, et rehve saab kasutada suurematel kiirustel ja seega säästavad need palju aega. Rehv RIDEMAX FL 690 on ette nähtud kasutamiseks raskeveokite haagistel ja tsisternidel. Sellel on suurepärased isepuhastuvad omadused ja see sobib maanteesõiduks 75%-l juhtudest. Selle mudeli „kaksikvend“, mudel RIDEMAX FL 690 IND on sarnaste omadustega, kuid on välja töötatud kasutamiseks tööstuslikel haagistel.

Mudelitele RIDEMAX IT 696 ja RIDEMAX IT 697 (M+S), mis on ette nähtud traktoritele, oli hiljuti pühendatud episood kanalil BKT Network, kus toodi esile üksikasjalikud spetsifikatsioonid, millega määratakse kindlaks nende rehvide sobivus tööstustraktoritele. Selles videoklipis juhib vestlust Yuri D’Antilio, kes on ettevõtte BKT Euroopa allüksuse regioonijuht.

Unikaalne rehvi turvisemuster RIDEMAX IT 696 tagab suurepärase haarde teepinnaga, sealhulgas talvel, samuti suurepärase isepuhastumise, ning aitab kaasa väikesele veeretakistusele. See rehv sobib eriti hästi paigaldamiseks kaubaveo- ja remonditöödeks kasutatavatele masinatele, sealhulgas selle kiirustaluvuse tõttu.

Lõpuks, RIDEMAX IT 697 (M + S) on parim valik traktoritele talviseks kasutuseks. Turviseplokid ja spetsiaalne kummisegu tagavad sõidu ajal stabiilsuse, mugavuse ja täieliku juhitavuskontrolli. Tagasillale paigaldatuna on nende rehvide keskmine ressurss 3000 töötundi. Ettevõtte BKT tehtud katsed näitavad aga, et mudel RIDEMAX IT 697 (M+S) peab vastu ka üle 4000 töötunni.

Rehvi RIDEMAX FL 699 uus mõõt 525/65 R 20.5 täiendas ettevõtte BKT mudelikataloogi, milles on juba praegu üle 2700 nimetuse. BKT otsib lahendusi kõikidele vajadustele ja rakendusvaldkondadele, arendades kõikidele klientidele sobivaid rehve, mis aitavad neil säästa aega ja ressursse ning vähendada kütusekulu.

Õige rehvivalik – juba see on kaalukas panus ümbritseva keskkonna kaitsmisse.

Videoklipp kanalil BKT Network rehvimudelitest RIDEMAX IT 696 и RIDEMAX IT 697 (M+S):

https://www.bkt-network.com/exclusive-content-for-you/training-industrial-tractor-episode

BKT veebisait meediakajastusteks: www.bkt-tires.com/ww/en/press-room.


Ettevõttest BKT

Balkrishna Industries Ltd. (BKT) – Indias asuv rehvitootmisfirma. BKT Grupp pakub laia ja tänapäevast maastikurehvivalikut, mis on spetsiaalselt välja töötatud põllumajanduse, tööstuse, kaevanduste ja mäetööstuse, samuti suurendatud läbivusega masinate ja aiandustehnika vajaduste tarvis. BKT uuenduslike lahenduste valikus, mis on välja töötatud klientide väga erinevate vajaduste rahuldamiseks, on üle 2700 toote, mida esitletakse üle kogu maailma enam kui 160 riigis. Minge meie veebisaidile www.bkt-tires.com.

BKT Ridemax FL 699