Homse rehvitehnoloogia potentsiaal

Pideva tehnoloogilise arengu tõttu on muutuste omaksvõtt kõikides valdkondades võtmetähtsusega ning põllumajandus- ja tööstusmasinate rehvid ei ole selles suhtes erand. Selles blogis vaatleme hiljutisi uuenduslikke edusamme rehvitehnoloogias, mis on muudavad tööstusharu, et saavutada enneolematud tulemused.

Rehvitehnoloogia väljavaated tööstuses ja põllumajanduses on elujõulised ja põnevad. Tulevikus on oodata mitut murrangulist tehnoloogiat, mis muudavad rehvide kasutamist ning suurendavad nendes tööstusharudes ohutust, tõhusust ja jätkusuutlikkust. Mõni märkimisväärne uuendus on järgmine.

Õhuta rehvid

Rehvitehnoloogia silmapaistev suundumus on õhuta rehvide väljatöötamine. Need terasrihmadega tugevdatud täiskummiühendist rehvid töötavad ilma õhuta. Traditsiooniliste õhkrehvidega samaväärset veojõudu ja vastupidavust võimaldavad õhuta rehvid sobivad eriti hästi keerulistel maastikel, kus rehvidel tekivad tavaliselt läbitorked. Nende rehvide vastupidavus ja kulumiskindlus muudavad need ideaalseks valikuks põllumajandusmasinatele, mis töötavad raskes keskkonnas ja mudastes tingimustes.

Täiustatud seiresüsteemid (AMS)

Andureid kasutav rehvide jälgimissüsteem AMS kogub olulisi andmeid rehvide seisundi, näiteks rõhu, temperatuuri ja kulumise kohta. Need andmed võimaldavad masinajuhtidel jälgida ennetavalt rehvide seisundit, vältida probleeme ja optimeerida rehvide jõudlust. Arendusfaasis olevate nutikate rehvidega, millel on andurid reaalajas jõudlusandmete saamiseks, on AMS valmis revolutsiooniliselt muutma transporti, suurendades kütusesäästlikkust ja andes väärtuslikku teavet sõiduharjumuste kohta.

Säästlikud rehvid

Säästlikud rehvid, mis on valmistatud sellistest keskkonnasäästlikest materjalidest nagu ringlussevõetud kummi, looduslik kummi ja taimsed kiud, aitavad kaasa keskkonnakaitsele. Need rehvid on eriti kasulikud põllumajandusmasinatele ja mahepõllumajanduse tehnikale, kus välditakse sünteetilisi kemikaale, ning on kooskõlas keskkonnasäästlike tavade järgimisega.

Taastatavad rehvid

Taastatavad rehvid lisavad rehvitehnoloogiale iseparanduse. Pärast rehvi läbitorkamist suleb spetsiaalne protsess kahjustatud koha ja taastab rehvi algseisundi. Peale kulude kokkuhoiu on rehvide taastamine keskkonnakaitses väga oluline, sest vähendab prügilatesse ladestatavate rehvide hulka. Iseparanevad rehvid kui taastatavate rehvide edasiarendus tuvastavad ja parandavad väikesed läbitorked või rebendid kiire keemilise reaktsiooni abil.

Tulevase rehvitehnoloogia eelised

1. Suurem ohutus: õhuta ja iseparanevad rehvid annavad suurema vastupidavuse ja vähendavad palju rehvidega seotud ohujuhtumeid. Nende vastupidav konstruktsioon tagab turvalise ja usaldusväärse kasutuse eelkõige keerulisel maastikul, andes masinajuhtidele kindlustunde.

2. Kütusesäästu suurendamine: nutikad rehvid optimeerivad kütusesäästlikkust, jälgides pidevalt rõhku, temperatuuri ja turvise kulumist. Reaalajas saadud andmed võimaldavad õigeaegseid kohandusi, mille tulemuseks on kulude kokkuhoid ja süsinikdioksiidi heitkoguste vähendamine, mis on kooskõlas säästvate tavadega.

3. Keskkonnamõju vähendamine: taaskasutatavatest materjalidest valmistatud rehvid vähendavad tööstuse keskkonnamõju. Need rehvid aitavad kaasa vastutustundlikule tootmisele ja keskkonnakaitsele, sest välistavad sisekummide vajaduse ja kasutavad säästvaid materjale. 

BKT soovitused

Agrimax V-Flecto. See rehv on ette nähtud suure võimsusega traktoritele ning see tagab tänu VF-tehnoloogia rakendamisele suurepärase veojõu ja ujuvuse. Sellel on uus turvisematerjal, mis tagab parema kulumiskindluse, ja rehvirandi uudne kujundus, mis suurendab stabiilsust.

AGRIMAX FACTOR. Rehvi AGRIMAXFACTOR ühilduvus elektrisõidukitega muudab selle ideaalseks rehviks transporditöödel ja mullaharimisel. Selle konstruktsioon toetab stabiilsust, mis on suurepärane elektrilise traktori aku toetamiseks, vähendades samas töö ajal veeretakistust ja kabiinimüra. Need rehvid tõhustavad pidurdamist märjal pinnal, täiustavad roolireaktsiooni ja suurendavad vastupidavust. E-Ready logo rõhutab meie pühendumust elektrilisele liikuvusele 

AGRIMAX FORCE on ette nähtud suure võimsusega traktoritele ja harvesteridele. See kasutab uusimat IF-tehnoloogiat, et võimaldada suuri koormusi madala rehvirõhu juures, mis vähendab pinnase tihendamist. Tugevdatud rehvirandid tagavad suurepärase isepuhastusvõime, kütusesäästu ja mugava sõidu töö ajal.

Pildigalerii