Bohnenkampi küpsisefailide kasutamise poliitika

Mis on küpsised?
Küpsised on väikesed tekstifailid, mis saadetakse veebilehe külastamisel teie arvutisse või mobiilseadmesse ja salvestatakse seal. Iga kord, kui külastate uuesti veebilehte, saadetakse küpsisefailid tagasi (või kolmanda poole veebilehele), mis annab võimaluse säilitada kasutaja seadeid, saamaks teavet kasutaja eelistuste ja huvide kohta veebilehe külastamisel, samuti koguda statistilisi ja analüütilisi andmeid veebilehe kasutamise kohta. Küpsisefailide kasutamine ei ole ette nähtud isikuandmete saamiseks ega  anna mingit teavet veebilehe külastaja isiku kohta.

Küpsiste kategooriad?
Sõltuvalt kasutusotstarbest jagatakse küpsised järgmistesse kategooriatesse:

Nõutavad küpsised võimaldavad kasutada veebilehte ja selle põhifunktsioone. Need paigaldatakse vastuseks kasutaja poolt sooritatud toimingutele, mis on vajalikud selle veebilehe täisväärtuslikuks kasutamiseks.

Funktsionaalseid küpsisefaile kasutatakse veebilehele naasva külastaja tuvastamiseks ja talle isikupärastatud teenuse pakkumiseks. Sellised küpsised koguvad anonüümset teavet ega suuda jälgida teie toiminguid teistel veebilehtedel.

Analüütilised ja kasutamist jälgivad küpsisefailid võimaldavad jälgida veebilehe statistikat – loendada külastajate arvu, jälgida nende eelistusi ja käitumist veebilehel (näiteks, milliseid lehekülgi külastaja avab kõige sagedamini, otsingupäringud, veateated jne). See võimaldab parandada veebilehe tööd ja pakkuda kasutajale just seda, mida ta vajab.

Kolmanda osapoole küpsised (analüütika)
Me saame anonüümset teavet veebilehe statistika kohta Google Analytics’i teenuselt. Teenus töötab IP-aadressidega, samuti informatsiooniga meie veebisaitidel kasutatavate küpsiste kohta. Tänu sellele võime saada teavet veebilehe külastajate arvu kohta, lehekülgede kohta, mida nad vaatavad, veebilehel kulutatud aja ja brauserite kohta, mida külastajad kasutavad. Me kasutame seda statistikat veebilehe täiustamiseks.

Veebilehe kasutamisel võidakse salvestada mõningaid küpsiseid, mida selle veebilehe omanik ei kontrolli. See võib toimuda näiteks siis, kui kasutaja külastab lehekülgi, mis sisaldavad kolmandate poolte veebilehti. Selle tulemusena saab kasutaja küpsisefailid nende kolmandate poolte teenustest. Selle veebilehe omanik ei kontrolli kolmandate poolte küpsisefaile, ei kontrolli teavet, mida need failid esitavad ega oma juurdepääsu nende andmetele. Seda teavet kontrollivad täielikult kolmanda poole ettevõtted.

Kuidas küpsiseid keelata või kustutada?
Enamik brauseritest võimaldab kontrollida küpsisefailide kasutamist seadete abil. Kui soovite kustutada oma seadmesse salvestatud küpsised ja seadistada oma brauseri küpsiseid keelama, saate seda teha brauseri seadete osas. Sellisel juhul peate veebilehe seadeid veebilehe igal uuel külastamisel värskendama. Üksikasjalikumat teavet küpsiste haldamise seadete kohta erinevates brauserites leiate aadressilt www.aboutcookies.org.

Meie veebilehele sisenedes nõustute oma seadmes küpsisefailide kogumise ja säilitamisega. Selle nõusoleku võib igal ajal tühistada, kustutades küpsised oma seadmest või muutes brauseri seaded.

Kõigi küsimuste, ettepanekute ja kaebuste korral Bohnenkampi küpsisefailide ja teie isikuandmete kasutamise poliitika kohta võtke palun meiega ühendust e-posti teel: info@bohnenkamp.ee.