Partnerid

Meie partnerid

Bohnenkamp on ametlik firma esindaja
BKT

Balkrishna Industries Ltd. (BKT) on Indias asuv rehvitootmisettevõte. BKT kontsern pakub laia ja pidevalt uuenevat maastikurehvide valikut, mis on mõeldud spetsiaalselt põllumajanduse, tööstuse, kaevandus- ja mäetööstuse, samuti suurendatud läbivusega masinate ja aiandustehnika vajaduste tarvis.

Kenda Rubber Industrial Company on Taiwanis asuv rehvitootja. Ettevõte asutati 1962. aastal. Tootmistehased asuvad Taiwanis, Mandri-Hiinas, Vietnamis ja Indoneesias. Kenda on üks maailma juhtivaid autode, mootorrataste, ATV-de, jalgrataste, ratastoolide, golfiautode, muruniidukite, haagiste, laadurite ja põllumajandusmasinate rehvide ja sisekummide tootjaid.

Deestone on Tai rehvitootja, mis asub Kesk-Tais. See on riigi suurim rehvitehas. Ettevõttel on viis tehast ja tütarettevõtted Samutis, Sakhonis, Nakhonis ja Pathomis. Deestone toodab mitmesuguseid tooteid, nagu mootorrataste, veoautode, jalgrataste, põllumajandusmasinate rehvid, radiaalrehvid jne.

Ettevõte tarnib rehve lao- ja tööstusmasinatele, kahveltõstukitele ja esilaaduritele ning tee-ehitus-, metsandus- ja põllutöömasinatele.

Nexen Tire Corporation on rehvitootja, mille peakorter asub Yangsanis Lõuna-Gyeongsangi provintsis ja Soulis Lõuna-Koreas. Asutatud 1942. aastal nimega Heung-A Tire Company. Ettevõtte nimi on lühend selle tunnuslausest „Next Century Tire“. Ettevõttes töötab üle 2000 inimese ja see ekspordib tooteid 120 riiki üle maailma.

Itaalia ettevõte FAD ASSALI tegutseb põllumajandus- ja tööstusturul, tootes telgi, rattarumme ja vedrustusi haagiste ning muude rakenduste jaoks.

1977. aastal asutatud Türgi ettevõte JANTSA on üks Euroopa suurimaid kaubandus-, tööstus- ja põllumajandusmasinate terasvelgede tootjaid. Toodetakse enam kui 300 erinevat mõõtu, mis on enam kui 7000 erineva parameetriga . JANTSA tarnib oma tooteid tuntuimatele OEM-klientidele ja järelturule, seejuures eksporditakse 80% toodangust 85 riiki üle maailma.