BK Tube Masterline – kvaliteetklassi professionaalseks kasutuseks mõeldud sisekummid

14.09.2021


Tootesarja BK Tube Masterline sisekummid on ettevõtte Bohnenkamp uudistoode.

Väga suure elastsusega ja hõlpsasti kasutatavad suurema seinapaksusega sisekummid erisuguste mõõtudega rehvidele. Üliefektiivsed BK Tube Masterline'i sisekummid täiendavad Bohnenkampi kvaliteetkaubamärgiga tootevalikut ja need on mõeldud eeskätt professionaalseks kasutuseks.

Eriti paksu seinaga sisekummid (kuni 18% paksemad tavapärasega võrreldes) on valmistatud butüülkummist, need on märkimisväärselt suurema tugevusega ja neil on maksimaalne kaitse torgete vastu. Iga mudel sobib ka täitmiseks veega. Peale selle on butüülkummi äärmiselt suure elastsusega ja neelab kergesti rõhumuutustest põhjustatud lisapingeid. Nende omaduste tõttu sobivad BK Tube Masterline'i sisekummid ideaalselt kõige ajakohasematele rehvidele.

Edasimüüjad ja teeninduskeskused saavad kiiresti hinnata BK Tube Masterline'i toodete usaldusväärsust, lihtsust ja ohutust. Iga sisekummi suurus sobib mitme rehvimõõduga ja need tarnitakse eraldi pakendatuna. See hõlbustab hoiustamist ja kaitseb toodet transportimisel kahjustuste eest.

Lisateabe saamiseks pöörduge meie müügiosakonna spetsialistide poole: +372 65 000 21.

shop.bohnenkamp-baltic.com


PDF: BK Tube Masterline