BKT võtab kasutusele uue transpordiks mõeldud rehvi POWERTRAILER SR 331, milles on ühendatud kütusesäästlikkus ja vastupidavus

13.06.2024

BKT võtab kasutusele uue transpordiks mõeldud rehvi POWERTRAILER SR 331, milles on ühendatud kütusesäästlikkus ja vastupidavus

India rahvusvahelises ettevõttes valmistatud uus täisteras-radiaalrehv on spetsiaalselt välja töötatud põllumajanduslikuks maanteetranspordiks

Seregno (Itaalia), 23. aprill 2024 – BKT esitleb ametlikult paar kuud tagasi teada antud täisteras-radiaalrehvi POWERTRAILER SR 331, mis saabub põldudele ettevõtte esindustoodetega. Tegelikult on maastikurehvide juhttootjal valikus üle 3600 toote, mis teeb sellest kõige ulatuslikuma rehvivaliku turul.

POWERTRAILER SR 331 on uudistoode, mida põllumajandusvaldkond on oodanud – lahendus, mis on spetsiaalselt loodud haagise- ja paakautotranspordile iseloomulike arenevate vajaduste rahuldamiseks. See sobib tõepoolest maanteetranspordiks, sest tagab suurepärase jõudluse ja tõhusa töötamise.

„POWERTRAILER SR 331 on väga uuenduslik ja suurepärane lahendus eelkõige maanteel, mis ületab meie ootusi ja näitab BKT pühendumust kvaliteetsete toodete pakkumisele. Selle uue rehvi abil tahame tagada lõppkasutajale parema üldise kasutuskogemuse. Tegelikult eristub POWERTRAILER SR 331 turul saadaolevate sarnaste lahendustega võrreldes oma vastupidavuse ja tugevuse poolest, kuid reaalselt toimib see ka kütusesäästu sünonüümina. See on positiivne panus keskkonna heaks,“ kommenteerib BKT tehnikajuht Piero Torassa.

Sellel rehvil on ka head ujuvusomadused, mis aitavad vähendada pinnase tihendamist ning ennetada seejuures pinnase kahjustamist ja hoida selle struktuuri. Samal ajal tagab väiksem veeretakistus kütusesäästu ja seega ka kulude kokkuhoiu.

POWERTRAILER SR 331 teine oluline omadus on väga hea stabiilsus isegi suurtel kiirustel ja kõige nõudlikumates juhtimisolukordades, näiteks kurvides või ringliikluses, kus toimub märkimisväärne raskuse ülekandumine. Täisterasest konstruktsioon tagab suurepärase transpordivõime ka suure kandevõime korral, samas kui spetsiaalne külgseinaribi pakub suurepärast kaitset löökide ja rehvi hõõrdumistoime eest. Kuuekandiline kulumistugevdusega rant aga tagab, et rehv sobitub suurepäraselt velje külge.

Samuti ei tohi alahinnata juhi eeliseid, kes saab tänu mitme plokiga turvise konstruktsioonile nautida suurepärast sõidumugavust ja sujuvat teelpüsivust isegi märgades tingimustes. Peale selle tagab turvise konstruktsioon ühtlase kulumise, vähendades traktori põhjustatud vibratsiooni.

POWERTRAILER SR 331 on BKT värskeim uuendus, mis kinnitab ettevõtte märkimisväärset edu teadus- ja arendustegevuses, mille eesmärk on töötada välja täiustatud lahendused põllumajandustranspordi keerukate nõuete täitmiseks.